, ,

چگونه شفافیت اقتصادی فروشگاه خود را بهبود ببخشیم؟

فروشنده و نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار صندوق حسابداری محک، چه طور به شفافیت اقتصادی فروشگاه شما کمک می‌کند؟

صاحبان مشاغل کوچک و پر مشتری، از جمله فروشگاه ها، رستوران ها، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت برای رضایتمندی مشتری نیازمند تسویه حساب سریع هستند. اگر شما هم صاحب چنین مشاغلی هستید حتما از صندوق حسابداری فروشگاهی محک استقبال خواهید کرد. چرا که این نرم افزار تمامی نیازهای ساده و پیچیده شما را پوشش می دهد و کلیه فرایند های حسابداری را به سهولت سرعت خواهد بخشید.

 

حسابداری فروشگاه

امکانات زیاد این نرم افزار و کاربری راحت آن طوری طراحی شده است که به راحتی قابل استفاده است و سبب شفافیت اقتصادی بنگاه شما می شود.

از جمله این امکانات کاربری همزمان در چند سیستم اصلی، تبلت و گوشی های همراست که این امکان ثبت هم زمان فاکتورهای مختلف در انبارها و در محل سفارش مشتری و خارج از مراکز اصلی به ویژه برای پیک های رستوران ها و فروشگاه را فراهم می آورد.

همچنین از ویژگی های جالب نرم افزار صندوق حسابداری محک، امکان نمایش لحظه ای اخبار جهان و و قیمت ارز و طلا است که برای طلا فروشان و صرافی ها می دتواند یک نرم افزار ایده آل به حساب آید.

این نرم افزار علاوه برثبت فاکتور خرید و فروش و پرداخت وجوه و اسناد بهادار و گردش عملیات بانکی، مشخص کردن اطلاعات حسابی و قابلیت گزارش را هم فراهم می آورد.

اگر تمایل ندارید حسابدار استخدام کنید، استفاده از صندوق فروشگاهی محک می تواند به راحتی به شما در انجام عملیات پیچیده حسابداری و مالی با رعایت کلیه استانداردها و کنترل انضباط و مالی کمک کند و عملیات سود و زیان و گردش وجوه نقد گردش در صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه را برای یکپارچه سازی عملیات کلیه صندوق های حسابداری و فروشگاه های شما ها را فراهم کند.

 

سری عمومی حسابداری فروشگاهی نرم افزارها ویژه کسب و کارهای کوچک طراحی شده و دارای ۳ سری است. از جمله امکانات سری اولیه و ابتدایی آن که کلیه نیازهای اساسی حسابداری فروشگاهای کوچک و بزرگ و رستورانها و…

  • عملیات بازرگانی: خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش، پیش فاکتور
  • عملیات خزانه داری: دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چک‌های دریافتی و پرداختی
  • گزارشات پایه‌ای: گردش اشخاص، صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه
  • گزارشات پایه‌ای کالا: موجودی کالا، کاردکس کالا
  • امکانات پایه‌ای: راس گیری، چاپ چک، دفترچه تلفن، یادآوری چک‌ها، فاکتورها و یادداشت‌ها، خروجی اکسل، PDF،JPG، گزارشات تحت موبایل، بستن سال مالی، پشتیبان گیری از اطلاعات، پرینت فاکتور فروش، پرینت فیش

 

سری دوم مناسب اشخاصی است که می خواهند تمام امور حسابداری خود را از نرم افزار به طور دقیق پیگیری کنند. ویژگی هایی که در سری دوم به سری اول افزوده میشود:

 

  • محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات
  • گزارشات تکمیلی: گزارشات سود کالا، اشخاص و فاکتور، انواع گزارشات خرید و فروش، گزارش موجودی ریالی
  • عملیات تکمیلی: فروش بارکدی، دفتر اقساط، چک‌ها و کالاهای امانی، منوی فروش، پیک و کرایه حمل، گالری تصاویر

 

در سری سوم که مناسب فروشگاهای بزرگ است، امکان عملیات چند کاربری همزمان و تخصصی صنف شماست، علاوه بر ویژگی های سری اول و دوم امکانات زیر را دارد:

  • عملیات تکمیلی: تعریف چند صندوق، تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف
  • امکانات صنفی: تخفیفات سطری کالاها، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیاتکالاها (برای اصناف پارچه، پوشاک و غیره)، فروش توسط بارکدهای وزنی (برای اصناف خواروبار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی‌ها و غیره)، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای متر مربع (مناسب اصناف شیشه، کاشی و سنگ و غیره)، اتصال به ترازو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *