,

افزودن کلاینت شبکه محک

client-brief_318-33256

برای بسیاری از شرکتهای متوسط و بزرگ و حتی کوچک علاوه بر تعداد نیروی انسانی متعدد و متخصص وهمچنین نرم‌افزارهای تخصصی، همیشه نیازمندی های جدید نرم‌افزاری برای بهبود و سرعت انجام کاراحساس میشود. شرکت های امروز نیازمند تعامل بیش تری میان بخش های مختلف خود هستند تا بتوانند کارها را با شفافیت و سرعت بالاتری انجام دهند.

بخش حسابداری از جمله بخش‌های پر ازدحام سازمان است. برای مثال بخش فروش همیشه در حال ارسال فاکتورهای متعدد به بخش حسابداری است و بخش انبارداری همیشه در حال ارسال گزارش موجودی کالااست. مدیران هم به صورت روزانه درخواست گزارش مالی از این بخش دارند. گاهی وقت‌ها درخواست‌های هم‌زمان از حسابداری حتی خیلی بیشتر از این‌ها می‌تواند باشد.

راه حل پیش رو شرکت ها برای کاهش این فشار کاری که موجب کاهش بهره وری و اختلال در بخش حساب داری میشود، استفاده از کلاینت شبکه محک است.

کلاینت شبکه محک امکان استفاده هم‌زمان و یکپارچه از سیستم حسابداری را برای کاربران مختلف از جمله مدیران، بازاریابان، صندوق دار، مدیر مالی، حسابدار و انباردار و… فراهم می کند. با افزونه کلاینت شبکه می‌توان نرم‌افزار حسابداری محک را بر روی چندین سیستم نصب و همگی آن‌ها را به سیستم اصلی متصل و امکان استفاده هم‌زمان چندین کاربر از سیستم حسابداری را با کمترین هزینه فراهم نمود. همچنین با تفکیک بخش‌های مختلف از هم مانند فروش، صندوق، مدیریت، حسابداری و … به امور مالی خود نظم بخشید.

کلاینت  شبکه محک دارای:

  • نرم‌افزار حسابداری
  • سامانه فروش
  • تبلت سامانه فروش
  • سفارش گیر همراه

بازاریابان با استفاده از سفارش گیر همراه اقدام به ثبت سفارش و ارسال به کلاینت شبکه می‌کنند و گزارش موجودی کالا را از بخش انبارداری می گیرند. فروشندگان یا سرپرستان فروش می‌توانند با استفاده از تبلت سامانه فروش اقدام به ارسال فاکتور برای بخش مالی کنند. دریافت مجموعه حساب های مشتریان مختلف خود را در نظر داشته باشند. قسمت گزارش‌گیری مالی، بدهی‌ها، سررسید چک‌ها برای بخش‌های مدیریت مالی و مدیریت عالی سازمان قابل دسترسی هست و ده‌ها کاربرد دیگر را میتوان از کلاینت شبکه محک انتظار داشت.

روند تعیین سطوح دسترسی برای سایر بخش‌هایی از سازمان که نیازمند ارتباط با بخش و سیستم حسابداری هستند، برقرار است و می‌توانند اقدام به ثبت اطلاعات یا گزارش‌گیری از نسخه اصلی نرم‌افزار کنند.

کلاینت شبکه محک قابلیت پشتیبانی از یک تا بیست کاربر و ثبت هم‌زمان چند کامپیوتر شبکه در نرم‌افزار را دارا است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

می خواهید وارد گفتگو شوید؟
آزادانه مشارکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *