افزونه کالر آی دی

, ,
افزونه کالر آی دی

 

درخواست دمو افزونه

افزونه کالر آیدی، افزونه ای جهت مدیریت تماس های تلفنی با مشتریانی است که پیش‌تر آنها را در نرم افزار حسابداری محک تعریف نموده اید. با استفاده از افزونه کالر آی دی ، در زمان تماس مشتری و قبل از پاسخ گویی، مشخصات فردی و خلاصه فاکتورها و وضعیت چک ها و حساب مشتری نمایش داده می شود تا بتوان با خوش آمد گویی و ذکر نام او، ارتباط قوی تری با وی ایجاد نموده و خدمات مناسب تری به وی ارائه گردد .
در هر کسب و کار سازمان یافته و اصولی نحوه ارتباط صحیح با مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از موقعیت هایی که این نوع ارتباطات بسیار پر رنگ هستند مکالمات تلفنی مشتریان با کارشناسان فروش می باشد. در چنین شرایطی چنانچه مشتری با خط مشغول تلفن مواجه شود و یا پس از ارتباط با اپراتور برای شناسایی مشخصات محصولی که خریداری کرده توسط اپراتور معطل شود، احتمالاً به جمع مشتریان ناراضی خواهد پیوست . از طرف دیگر مکالمه های طولانی که به دلیل پرسش و پاسخ های تکراری بین اپراتور و مشتری انجام می شود بار هزینه ای گزافی برای فروشنده خواهد داشت و اپراتور ها تعداد تماس کمتری را پاسخ خواهند داد و بالطبع مشتریان کمتری را پشتیبانی خواهند نمود. گروه نرم افزاری محک با بهره گیری دقیق از تجربیات تیم های فروش و پشتیبانی به مشتریان در اصناف گوناگون، اقدام به طراحی افزونه کالر آی دی برای مشتریان نرم افزار حسابداری خود نموده که در کنار این نرم افزار امکانات بی شماری را در اختیار اپراتورهای فروش قرار می دهد. یکی از نقاط قوت این افزونه طراحی بسیار کاربردی ، آسان و متفاوت آن است که در راحتی اپراتور حین کار با آن تاثیر بسزایی داشته است.

 

برخی از مزایای افزونه کالر آی دی محک عبارتست از :
۱-امکان صدور فاکتور برای مشتری در حین مکالمه
۲-امکان تعریف مشتری ناشناس در لحظه تماس
۳-نمایش مانده حساب ، سالروز تولد ، میزان اعتبار و سابقه مشتری
۴-مدیریت زمان انتظار و گروهبندی اپراتور ها و خطوط تلفن
۵-و ده ها امکان کاربردی دیگر …

توجه! استفاده از افزونه پیامک رسان نیاز به خط تحت وب دارد، خرید این خط مشمول هزینه مجزا است.

b1b2


3 پاسخ
  1. رضا غضنفری
    رضا غضنفری says:

    من این افزونه رو مدتی هست خریدم.خیلی خوبه و برای من که فست فود دارم توی جذب مشتری کمک کرده فقط یک ایراد داره که رفع نمیشه.وقتی فاکتور مشترک رو که تماس گرفته رو میزنی بعضی وقت ها فاکتور بعدی هم به اسم مشتری قبلی میخوره

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *