نوشته‌ها

۷ راه برای افزایش فروش با افزونه پیامک رسان محک

,
پیامک رسان محک

ضمن افتخار از اینکه ازمجموعه نرم افزارهای حسابداری محک در حال استفاده می‌باشید و یا قصد خرید آن را دارید، در این بخش سعی می شود تا شما را با ۷ راه استفاده بهینه تر از افزونه پیامک رسان محک را آشنا کنیم .
امروزه یکی از مهمترین دارایی‌های هر مجموعه مشتریان گذشته آن مجموعه می باشد. در اصول بازاریابی نوین مشتری مداری و حفظ ارتباط با مشتریان گذشته، یکی از پر اثر ترین کارهایی است که مدیران هر کسب و کار می‌توانند انجام دهند. یکی از مهمترین قابلیت های افزونه پیامک رسان محک همین موضوع، یعنی حفظ ارتباط با مشتریان گذشته می‌باشد، که نهایتا منتج به فروش بیشتر و پایدارتر خواهد شد.

در ذیل چندین راهکار برای افزایش فروش با استفاده از این سیستم به شما پیشنهاد می شود :

راهکارهای افزایش فروش با افزونه پیامک رسان محک :

۱٫ اطلاع رسانی محصولات جدید به مشتریان گذشته

اگر شما کسب و کاری دارید که محصولات جدید با مدل‌ها، طرح‌ها و یا برای فصل‌های جدید به محصولاتتان اضافه میگردد. به راحتی می‌توانید پیامک‌هایی را طراحی کرده و به مشتریان خود به صورت گروهی ویا اختصاصی (با نام مشتری) اطلاع رسانی کنید.

مثال (صنف پوشاک): مشتری گرامی، سرکار خانم حسینی بافت‌های جدید زمستانه از راه رسید. منتظر دیدار مجدد شما در فروشگاه‌هایمان هستیم. پوشاک ویچی

۲٫ دادن پیشنهادات فروش ویژه به مشتریان گذشته

به راحتی شما می توانید طرح‌های فروش ویژه و یا تخفیفات خود را به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید.
مثال (صنف پوشاک) : مشتری گرامی، جناب آقای علیزاده در صورت خرید مجدد در هفته آینده می‌توانید از تخفیف ۴۰% ما بهره مند شوید. با تشکر گروه پوشاک گارانی

۳٫ حفظ ارتباط مداوم با مشتریان گذشته از طریق ارسال پیامک‌های مناسبی، تبریک تاریخ تولد و …

شما به سهولت می تونید مناسبت ها را خیلی متفاوت از دیگران با نام مشتریانتان برایشان ارسال کنید.
مثال : جناب آقای فرهادی، مدیریت محترم گروه تولیدی کیان عید سعید نوروز را به شما و خانواده محترم تبریک می گوییم. گروه نرم افزاری محک

۴٫ ارسال پیامک تشکر از خرید بعد از صدور هر فاکتور فروش برای مشتریان

یک قابلیت بسیار جذاب محصول پیامک رسان محک این است که می توانید پیام‌هایی را طراحی کرده تا به صورت اتوماتیک بعد از عملیاتی همچون فاکتور فروش، خرید ، دریافت و پرداخت به مشتری مربوط ارسال کنید. به طور مثال بعد از خرید مشتریتان از آنها تشکر کرده و یا زمان ارسال کالا را اطلاع رسانی کنید.
مثال (صنف لوازم خانگی): جناب آقای هاشمی، ضمن تشکر از خرید شما از مجموعه لوازم خانگی سامسونگ، خاطر نشان می شود محصول شما طی ۲۴ ساعت آینده برای شما ارسال خواهد شد.

دومین موضوعی که امروزه هر کسب و کاری با آن دسته و پنجه نرم می کند بحث وصول مطالبات می باشد. برای همین در بخش دوم بهترین راهکارهایی که شما می‌توانید با استفاده از این سامانه نسبت به وصول آسان تر مطالباتتان اقدام کنید را آورده ایم.

راهکارهای وصول راحت‌تر :

۵٫ اطلاع رسانی دوره‌ای مانده حساب مشتریان بدهکار، نمایندگان و عاملین فروش

به راحتی شما می‌توانید پیامی را طراحی کرده تا به صورت ماهیانه یا دوره‌ای برای مشتریان بدهکارتان یا تعدادی از آنها ارسال شود.

مثال : مشتری گرامی، جناب آقای عصری مانده حساب شما تاکنون مبلغ ۲،۳۴۵،۰۰۰ ریال می باشد. این پیام جهت اطلاع رسانی بوده لطفا در صورت امکان نسبت به تسویه وجه و یا مغایرت گیری حساب اقدام فرمایید. شرکت پخش نیوا

۶٫ یادآوری سررسید فاکتورهای نسیه در زمان موعد پرداخت

شما می‌توانید برای فاکتورهایی که تاریخ وصول آن‌ها مشخص شده است با ارسال یک پیامک زمان یادآوری را به آن مشتری اطلاع رسانی کنید.
مثال : مشتری گرامی، جناب آقای علیزاده موعد فاکتور شماره ۲۳ شما به مبلغ ۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال فرارسیده است. با تشکر از حسن توجه شما گروه تولیدی ویچی

۷٫ یادآوری سررسید اقساط به مشتریان

همانطور که می توانید فاکتور های وصولی خود را به مشتریانتان اطلاع دهید همین اقدام را نیز می توانید برای سررسید اقساط مشتریانتان هم انجام دهید.
مثال : مشتری گرامی، جناب آقای حسینی قسط دی ماه شما به مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال فرا رسیده است. با تشکر از حسن توجه شما

در پایان ضمن تشکر از حسن توجه شما، در صورت تمایل برای تهیه این محصول، همین حالا می توانید از طرح فروش ویژه موجود از طریق گزینه های ذیل خرید خود را انجام نمایید. و اگر از مشتریان گذشته ما هستید می‌توانید از طریق بخش شارژ پیامک رسان پنل خود را شارژ نمایید.