نوشته‌ها

کالر آیدی محک؛ امکانات و مزایا- نرم افزار حسابداری محک

,

افزونه کالر آیدی محک چطور به فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری کمک می کند؟

کالر آیدی نرم افزار محبوبی است؛ اما چرا شما تا الان آن را نصب نکرده‌اید؟ آیا به اهمیت آن پی نبرده‌اید؟ آیا از صرف هزینه‌های گزاف برای نرم‌افزارهای بیشتر می‌ترسید؟ حتما از نرم‌افزارهای مختلف و پیچیده برای سیستم‌های شرکت خود خسته شده‌اید.

تیم نرم افزار حسابداری محک، به عنوان مشاور نرم افزارهای مالی هزاران شرکت موفق در ایران بیان میکند که چرا نصب کالر آیدی مهم است و چگونه با صرف هزینه اندک می‌توانید آن را تهیه کنید.

 

اهمیت استفاده از کالر آیدی محک:

در واقع این روزها بحث ارتباط با مشتری و وفاداری مشتریان نقش پررنگی در رونق کسب‌وکارها دارد. مدیریت روابط با مشتریان، همیشه احتیاج به صرف هزینه‌های گزاف برای خرید نرم‌افزارهای پیچیده ندارد. شما با نصب یک افزونه بر روی نرم‌افزارهای پایه خود همچون نرم افزار حسابداری محک می‌توانید صد در صد نیازهای خود را در مورد ارتباط بهینه با مشتری رفع کنید.

برای ارتباط بهتر با مشتری، مدیریت فاکتورها، امری مهم است. مشتریان احتیاج به دریافت سریع صورت حساب‌های خود دارند. ارائه خلاصه فاکتورها و وضعیت صورت حساب‌ها به مشتری از طریق تماس تلفنی امری است که صد در صد به اعتبار مالی شرکت شما کمک فراوان می‌کند. در بخش فروش ارائه مختصر و مفید محصول و شنیدن درخواست‌های او لازم است. در بخش پشتیبانی شنیدن مشکلات مشتری و پی‌گیری از جانب کارشناسان فنی از طریق تلفن حائز اهمیت است.

در چنین شرایطی که ارتباط تلفنی با مشتری زیاد است، ممکن است مشکلات زیادی پیش آید. مشتری با خط مشغول تلفن مواجه شود و یا پس از ارتباط با اپراتور برای شناسایی مشخصات محصولی که خریداری کرده توسط اپراتور معطل شود. احتمالاً به جمع مشتریان ناراضی خواهد پیوست. در صورتی که با استفاده از افزونه کالر آیدی محک، مشتری به اهمیت خود و سازمان پی برده و براحتی و به سرعت با هر بخش صحبت خواهد کرد.

 

همه این فرایندها زمانی به صورت مفید و با هزینه کم خواهد بودکه به طور سازمان یافته کل فرایندهای ارتباط با مشتری را در گیر کند. با استفاده از افزونه کالر آیدی محک می‌توانید فرآیند‌های طولانی تبادل اطلاعات بین اپراتورها و تماس گیرنده‌های متفرقه را  کنترل کنید. همچنین با وارد کردن کد اشتراک و هدایت مشتری به بخش مورد نظرش برای پاسخگویی بهتر به رضایت همیشگی مشتری دست یابید.

علاوه بر آن با نصب افزونه کالر آیدی محک، شما می‌توانید استقبال ویژه از تماس مشتری داشته باشید و با خوش آمد گویی شخصی به او، او را به بخش مورد نظرش هدایت کنید. این امر به شدت اثر بخش خواهد بود و به وفاداری او می انجامد زیرا افزونه کالر آیدی محک این قابلیت را دارد که با کد شخصی مشتری و با بکار بردن نام مشتری استقبال شخصی از او کند.

کالر آیدی محک را می توان در نرم افزارهای رستوران، تاکسی سرویس، مدیریت تماسها و پیام کوتاه، مدیریت مشتری CRM ، شرکت‌ها و  نمایندگی‌های خدمات و پشتیبانی و کلیه مکان‌هایی که  اطلاعات تماس‌گیرنده و فرآیند گفتگو برای آنها حائز اهمیت هستند مورد استفاده قرار داد.

امکانات افزونه کالر آیدی محک:

افزونه کالر آیدی محک نمایش یک پرونده کامل از فرد تماس‌گیرنده و دارای امکانات زیر است:

  • نام تماس‌گیرنده
  • مانده حساب
  • میزان فاکتور فروش‌های ثبت شده
  • اطلاعات آخرین فاکتور فروش
  • میزان چک‌های پاس نشده
  • میزان چک‌های برگشتی
  • کالاهای پر فروش مشتری
  • آخرین کالاهای فروش‌رفته به مشتری
  • ثبت همزمان فاکتور فروش برای مشتری
  • نمایش اطلاعات شخصی مشتری و هشدار تاریخ تولد مشتری، ثبت یاداشت برای مشتری و …