نوشته‌ها

معرفی چند اپلیکیشن کاربردی IOS

Best iOS 835x472 835x321 - معرفی چند اپلیکیشن کاربردی IOS

در یکی از پست های قبل به معرفی تعدادی اپلیکیشن کاربردی اندروید پرداختیم. امروز قصد داریم تعدادی اپلیکیشن کاربردی و پرکاربرد و یک بازی فوق العاده جذاب برای سیستم عامل IOS معرفی کنیم.

 

Beatwave

این برنامه‌ شما را تبدیل به یک آهنگ‌ساز تمام عیار می کند! هیچ مهارت موسیقایی لازم نیست. فقط beatwave را اجرا کنید، سازهای موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید و کاشیهای آوایی را لمس کنید! ویژگیهای فراوان و قابلیتهای بسیار زیاد که این اپلیکیشن در کنار رابط کاربری ساده و کارآمد آن، به شما کمک می کند تا بتهوون درونتان را کشف کنید!

 

Wunderlist

اپلیکیشن‌های زیادی برای مدیریت کارها طراحی و ساخته شده ولی تعداد کمی از آن‌ها توانایی رقابت با Wunderlist را دارند. اگر قصد مدیریت کردن کارها و وظایف روزمره‌تان را دارید یا در حال برنامه ریزی برای یک مسافرت هستید یا صرفا می خواهید لیست خریدتان را با کسی به اشتراک بگذارید این اپلیکیشن مخصوص شماست!

 

Shazam

آخرین باری که از رادیو یا تلوزیون آهنگی شنیدید که دوستش داشتید ولی اسمش را نمی دانستید کی بود؟ این اتفاق نه چندان جالب برای همه ما به دفعات افتاده است. Shazam اپلیکیشنی است که موسیقی‌هایی که اطراف شما پخش می شود را شناسایی می کند و در کسری از ثانیه اطلاعاتی از قبیل نام قطعه، عنوان آلبوم و مشخصات هنرمند را در اختیارتان قرار می دهد.

 

VSCO Cam

بدون اغراق چندصد هزار اپلیکیشن برای ادیت عکس وجود دارد که تفاوت‌های زیادی هم با هم ندارند.VSCO Cam  از این قاعده مستثنا است. طراحان VSCO Cam اعتقاد دارند که برای گرفتن عکس خوب احتیاجی به عکاس بودن نیست و می توان معمولی‌ترین عکس‌ها را هم با کمک جادوی فیلترها تبدیل به شاهکارهای هنری کرد. ادیتور قدرتمند این برنامه به شما این اجازه را می دهد که اصلاح نور، کنتراست، رنگ و کارهایی از این قبیل را به آسانی انجام دهید، فیلترها به عکس شما رنگ و لعاب می بخشند و در نهایت می توانید شاهکارتان را به اشتراک بگذارید.

 

Evernote

این برنامه دستگاه شما را تبدیل به ادامه‌ی مغزتان می کند! به شما کمک می کند تمام چیزهایی که در زندگی تان اتفاق افتاده را به خاطر بسپارید. از یادداشت گرفته تا ایده‌ای که در لحظه به ذهنتان می رسد را در Evernote  ثبت کنید، هرجایی که لازم بود عکس و ویدیو و صدا به متن اضافه کنید. توانایی اعجاب آور این اپلیکیشن در جستجوی کلمه و همچنین قابلیت همگام سازی با تمام دستگاه‌ها باعث شده که میلیون ها نفر در سراسر جهان از این برنامه استفاده کنند.

 

Duolingo

اگر قصد یادگیری یک زبان جدید دارید دولینگو راحت‌ترین و ارزان‌ترین راه برای این کار است. اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی و انگلیسی زبان‌هایی هستند که میتوانید با کمک این اپلیکیشن به آن‌ها مسلط شوید. متدهایی که این اپلیکیشن برای یاد دادن زبان استفاده میکند مبتنی بر تعامل است که باعث می شود فرایند زبان آموزی سرگرم کننده و لذت بخش باشد. دولینگو بهترین اپلیکیشن سال ۲۰۱۳ به انتخاب اپل است.

 

Two Dots

احتمالا با بازی داتس (یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های معمایی پلتفرم iOS) آشنایید. تو داتس نسخه‌ی دوم این بازی‌ است. سازندگان بازی با الهام گرفتن از بازی کندی کراش، چندین مرحله طراحی کرده‌اند که برای حل کردن هرکدام به مهارت، استراتژی و شانس احتیاج دارید. ۱۱۰ مرحله چالش‌زا پیش روی شماست. می توانید همه آن‌ها را پشت سر بگذارید؟

 

معرفی نرم افزار حسابداری محک در برنامه فناورانه

معرفی نرم افزار حسابداری محک در برنامه فناورانه