نوشته‌ها

برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای

,
برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترويج آموزش هاي فني و حرفه ای

گروه نرم افزاری محک با توجه به مسئولیت اجتماعی خود به مناسبت ششم مرداد ماه، روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی و . . . را به منظور توانمند سازی جهت ورود به بازارکار در حوزه حسابداری و آشنایی با نرم افزار حسابداری محک بصورت رایگان آموزش داد. دوره آموزشی در چهار جلسه ی سه ساعته مجموعا دوازده ساعت در شهر های تهران برگزار شد. با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها از بین رزومه های ارسالی متقاضیان تعداد پنج نفر انتخاب و از تاریخ ۱۶ مرداد ماه به مدت ۴ روز مورد آموزش قرار گرفتن که در پایان دوره به این افراد گواهی پایان دوره از سوی شرکت اعطا شد.

باتوجه به استقبال خوبی که از این دوره ها انجام شد شرکت در نظر دارد این دوره ها را در شعب تهران و مشهد به صورت ماهانه اجرا نماید و در پایان دوره با گرفتن آزمون گواهی رسمی پایان دوره اعطا نماید.در ضمن شرکت کنندگان در صورت تمایل بعد از پایان دوره می توانند در مصاحبه استخدامی شرکت نرم افزار حسابداری محک نیز شرکت کنند و یا در باشگاه حسابدارن محک عضو شده تا در صورت نیاز مشتریان محک به حسابدار این فرصت های شغلی به اطلاع ایشان برسد

افراد می توانند با مراجعه به سایت محک در قسمت ارتباط با ما فرم شرکت در دوره های آموزشی را پر کرده و رزومه خود را برای ما ارسال نمایند.