نوشته‌ها

هشتمین همایش گروه نمایندگان محک

,
24 700x321 - هشتمین همایش گروه نمایندگان محک

هشتمین همایش گروه نمایندگان محک در تاریخ ۲۴ مرداد ماه سال ۹۳ در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

شرکت مشاور نرم افزار محک کار خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه تولید نرم افزارهای حسابداری آغاز کرده و محصولات خود را با نام تجاری نرم افزار حسابداری محک روانه بازار نموده است و تا امروز موفق به ایجاد ۴ دفتر اصلی در تهران و مشهد، ۱۵ نمایندگی رسمی، ۳۷ مرکز فروش و خدمات، و ۷۵ مرکز فروش در سراسر کشور شده و همواره به دنبال جذب نمایندگی فعال در سراسر ایران می‌باشد.

این شرکت سالانه ۲ بار همایشی با عنوان همایش گروه نمایندگان محک برگزار می‌نماید که هدف از برگزاری این همایش‌ها آموزش نمایندگان در زمینه‌های فروش، پشتیبانی، مدیریت و محصولات و همچنین ایجاد انگیزش و افزایش توانایی کار تیمی به جهت بالا بردن بازدهی و افزایش فروش محصولات و همچنین آشنایی با استراتژی و برنامه‌ها و اهداف جدید شرکت می‌باشد.

این همایش همواره با حضور مدیران، اعضای هلدینگ مجموعه محک، کارکنان این مجموعه و همچنین اساتید برجسته مدیریت، فروش و بازایابی کشور برگزار میگردد.

از برنامه‌های این همایش میتوان به سخنرانی رئیس هیئت مدیره محک، سخنرانی مدیریت عامل، سخنرانی مدیر بخش تولید و توسعه محصول، سخنرانی اساتید در زمینه موفقیت، کسب و کار، روش‌ها و راهکارهای افزایش فروش، کسب ارتباط پویا در تجارت، برگزاری قرعه کشی بین نمایندگان موفق در فصل گذشته، تقدیر و تشکر از پرسنل و نمایندگان مجموعه، اهدای جوایز، پذیرایی و اجرای موسیقی زنده در اختتامیه همایش نام برد.

شرکت مشاور نرم افزار محک در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات خود برای دسترسی آسان مشتریان به محصولات و افزایش سرعت پاسخگویی در پشتیبانی مشتریان، همواره به دنبال جذب نماینده فعال در تمامی نقاط کشور می‌باشد.

تمامی شرکت‌ها و موسساتی که در زمینه بازاریابی و فروش، حسابداری و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند می‌توانند درخواست خود را از طریق فرم درخواست نمایندگی ارسال نمایند.

هشتمین همایش نمایندگان گروه نرم افزار حسابداری محک با حضور نمایندگان سراسر کشور، اعضای هیئت مدیره شرکت، تعدادی از پرسنل واحدهای تولید، پشتیبانی، بازرگانی و غیره برگذار شد. مجری این همایش جناب آقای میلاد اسلام زاده مجری توانمند صدا و سیما و سخنرانان آن جناب آقای فرزاد فرهوش (رئیس هیئت مدیره)، آقای فرهاد فرهوش (مدیر عامل)، مهندس عباس دهقانی (مدیر تولید و توسعه)، دکتر شیخ زاده، دکتر کامران صحت و مهندس رضا مصطفایی بودند.

این همایش روز ۲۴ مرداد ماه سال ۹۳ از ساعت ۸ الی ۱۹ در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگذار گردید.

در این مراسم از نمایندگان برتر تقدیر و تشکر بعمل آمد و تندیس محک به همراه لوح تقدیر به عنوان یادبود به آنان اهدا گردید. همچنین طی مراسم قرعه کشی به تعدادی از حاظرین جوایزی اهدا گردید.