آزمون اعطای نمایندگی فروش و خدمات شرکت مشاور نرم افزار محک

افزونه چاپ بارکد محک چه کمکی به بهبود کسب و کار شما میتواند بکند؟

, , ,

افزونه چاپ بارکد محک

افزونه چاپ بارکد: شما اگر صاحب مشاغل محصول محور هستید. حتما باید یکی از ۳ پروسه تولید، انبارداری و فروش را طی کنید. سازماندهی کالاها در این مشاغل اولویت دارد. سال‌هاست که استفاده از بارکدها در تولیدات بسیار رایج بوده است. و امروزه در فروشگاه‌ها بسیار رایج است. بارکد وسیله‌ای ضروری برای ردیابی هرگونه کالایی می‌باشد. صنایع بزرگ و کوچک و همچنین بسیاری از فروشگاه‌ها به بارکد‌گذاری کالاهای خود روی آورده‌اند.

بارکد، رمز میله، یا رمزینه در واقع نوعی نمایش تصویری اطلاعات است. و توسط دستگاهای خاص بارکد خوان قابل خوانایی است.  با پیشرفت در تکنولوژی اسکنرها انواع مختلفی از بارکدها بوجود آمد. بارکدها به صورت گسترده‌ای در پیاده‌سازی سیستم‌های جمع‌آوری خودکار اطلاعات شناسه‌ها که سرعت و دقت ورود اطلاعات را بالا می‌برند کاربرد دارند.

انواع بارکد

دو نمونه رایج آن بارکد سریالی  UPC و QR Quick Responsive است. بارکد سریالی UPC اولیه اطلاعات را در قالب عرض و فاصله خطوط موازی چاپ شده ذخیره می‌کردند و به صورت یک دسته از خطوط مستقیم موازی دیده می‌شند.

کد QR کد پاسخ سریع است. که یک نوع بارکد ۲ بعدی است. و توسط دستگاه‌های اختصاصی خوانده می‌شود. و یا حتی از گوشی های هوشمند اسکن می شود. اطلاعات بسیار زیادی در مورد محصولات و کاتالوگ های تجاری محصول ارائه می شود. این کدها به راحتی قابلیت چاپ روی انواع بسته‌بندی‌ها و کارت ویزیت‌ها و حتی روزنامه‌ها را دارد. استفاده از این کدها درآینده رو به گسترش است.

تیم محک مانند همیشه برای خدمت‌رسانی به مشاغل در ایران افزونه چاپ و تولید بارکد را چندین سال است که ارائه می‌دهد.

چاپ بارکد

 

مزایای افزونه چاپ بارکد محک

نرم افزارچاپ بارکد محک همواره می تواند یک پشتیبان مناسب برای موفقیت فروشگاه های شما باشد. این افزونه توان چاپ بارکدهای میله‌ای و بارکدهای QR را نیز دارد. و سپس این بارکدها توسط نرم‌افزار بارکد‌خوان که پویشگر نوری است بازخوانی می‌شوند. و اگر در تصاویر مخفی شده باشند توسط نرم‌افزار خاصی از آن بیرون کشیده می‌شوند.

شما می توانید به راحتی با استفاده از افزونه چاپ بارکد محک، بارکد دلخواه خود را طراحی کنید. متون دلخواه حاوی اطلاعات مختلف را در جایگاه اضافه کردن متن همراه با قیمت‌های مورد نظر از طریق فایل اکسل وارد کنید. ویا جداگانه تایپ کنید.

با چینش مناسب متون و تصاویر و قیمت های بروز و سایر اطلاعات را برای کالاها دسته‌بندی شده ویرایش و با طراحی دلخواه در بارکد مورد نظر طراحی کنید. افزونه بارکد محک این امکان را به شما می‌دهد که: چندنوع بارکد را به عنوان مثال بارکد، قیمت و لوگو فروشگاه و یابرند محصول را با طراحی دلخواه و سپس با انتخاب رنگ پس‌زمینه و ابعادکاغذ ویژگی مورد نظر را بر روی برچسب ایجاد کنید.

 

اثرات افزونه چاپ بارکد محک افزونه بارکد در کسب‌‎وکارها:

 • کاهش خطا تا صفر به علت کاهش دخالت نیروی انسانی در وارد کردن اطلاعات.
 • دسته‌بندی دقیق کالاها، همراه با اطلاعات آن.
 • افزایش سرعت مشتریان و فروشندگان به کالاها.
 • افزایش سرعت تسویه در امر فروش.
 • امکان پی‌گیری برای کالاها از طریق کد رهگیری به ویژه محصولات گارانتی‌دار.
 • سرعت بالا در جمع‌آوری داده‌ها به همراه صحت صد در صدی.
 • نمایش اطلاعات بیشتر از محصولات.
 • کنترل بیشتر بر روی توزیع و ذخیره‌سازی.
 • داشتن یک استاندارد مشترک برای استفاده تمام طرف‌های تجاری و در نتیجه کاهش کشمکش‌ها.
 • و بسیاری مزایای دیگر

برای اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

افزونه چاپ بارکد محک

رویکرد تبلیغات در بازاریابی کارآفرینانه باید چگونه باشد؟

, , ,
dac 662x321 - رویکرد تبلیغات در بازاریابی کارآفرینانه باید چگونه باشد؟

تبلیغات در بازاریابی کارآفرینانه

در دنیای پر تلاطم امروزی، هر پیش‌بینی و اقدامی بر مبنای آن، دارای تاریخ انقضای زودگذر است. سرعت پیشرفت علم، فناوری اطلاعات، جهانی شدن و تغییرات ناگهانی و مستمر، فرصت‌های بازار را در فراز و نشیب رقابت قرار می‌دهد. برای افزایش فروش، ارتقای ارزش برند و بهبود وضعیت حضور در بازار، باید از روش‌های مختلف بازاریابی استفاده کرد. روش‌های بازاریابی دیجیتال، بازاریابی دهان به دهان، بازاریابی کارآفرینانه از روش‌های جدید بازاریابی در مسیر اهداف بازرگانی و اقتصادی سازمان است. ابتدا به بررسی ابعاد بازاریابی کارآفرینانه می‌پردازیم و سپس نقش تبلیغات را به صورت موردی مطرح می‌کنیم.

بازاریابی کارآفرینانه، از اشتراک دو حوزه بازاریابی و کارآفرینی به وجود آمده است. یعنی در این روش بازاریابی، باید به هر دو حوزه توجه نمود. نقش بازاریابی در کارآفرینی، برای کسب و کارهای کارآفرینانه، نقش حیاتی ایفا می‌کند و نقش کارآفرینی در بازاریابی، همان بحث نوآوری و روش‌های نو و خلاقانه است.  نکته قابل توجه، تفاوت بازاریابی  مرسوم با بازاریابی کارآفرینانه است. این تفاوت در چهار حوزه قابل بررسی می‌باشد که در قالب جدول زیر خلاصه شده‌است:

 

معیاربازاریابی مرسومبازاریابی کارآفرینانه
جهت‌گیری استراتژیکمشتری گرایی (بازارساز)نوآوری گرایی (ایده ساز)
استراتژیرویکرد بالا به پایین

بخش‌بندی

هدف‌گذاری

موقعیت‌یابی

رویکرد پایین به بالا

هدف‌گذاری پایگاه محدودی از مشتریان

بسط بیشتر

روشآمیخته بازاریابی (۴p)تعاملی

تبلیغات شفاهی

فروش مستقیم

ارجاعات

اطلاعات بازارتحقیقات رسمی

سیستم‌های اطلاعات

شبکه‌سازی غیررسمی

جمع‌آوری اطلاعات

در ادامه مسیر بررسی تفاوت‌ها، دو نوع روش بازاریابی را در قالب استراتژی‌های معروف ۴p بررسی می‌کنیم:

معیارتأکید بازاریابی مرسومتأکید بازاریابی کارآفرینانه
محصولکیفیتنوآوری
قیمتقدرت خرید مصرف کننده به عنوان عامل تعیین کننده در تعیین قیمتارزش ایجاد شده بر مشتری (نه قیمت)
توزیعابزارهای قدیمیابزارهای جدید همچون اینترنت
ترویجتبلیغات دهان به دهانتبلیغات کلاسیک

همانطور که مشاهده می‌شود، در بازاریابی کارآفرینانه، ابزارهای جدید و استفاده از آن‌ها در جهت تبلیغات نقش پررنگی دارند. با تعریفی از تبلیغات، به ترکیب این روش با بازاریابی کارآفرینانه می‌پردازیم.

در روش تبلیغات، به شرکت‌ها و موسسات فرصت‌ساز مانند سایت‌های اینترنتی و رسانه‌های اجتماعی و جمعی،  هزینه‌ای بابت معرفی و نمایش محصولات شرکت (سازمان) به مشتریان فعلی و بالقوه، پرداخت می‌شود. در واقع می‌توان تبلیغات را تاکتیک و تکنیک‌های نفوذ در عقاید و افکار مردم نیز تعریف کرد. می‌توان شیوه‌ها و فوت و فن‌های ارائه یک تبلیغ را تکنیک‌های تبلیغات تعریف کرد؛ همچنین راه‌هایی را که بتوان تبلیغ را پیش برده و ادامه حیات آن را تضمین کرد و اثر بخشی خود را همچنان حفظ نمود، به عنوان تاکتیک تبلیغاتی تعریف کرد. تبلیغات به عنوان بخشی از فرایند بازاریابی، وظیفه معرفی محصولات را بر عهده دارد و چون هزینه بردار است، حائز اهمیت زیادی است.

از ادغام این دو مفهوم واضح است که منظور از روش‌های کارآفرینانه در تبلیغات، تبلیغات تلویزیونی و بیلبورد نیست. روش‌های جدید و نوآورانه تبلیغ، استفاده از فضاهای مجازی به صورت مبتکرانه، استفاده از کلیپ‌های ویدئویی جذاب با بازاریابی غیرمستقیم و امثالهم نمونه‌هایی از تبلیغ در بازاریابی کارآفرینانه است. با توجه به هوش مشتریان، ارائه تبلیغ هرروز بیشتر از دیروز سخت می‌شود. امروزه تبلیغ ساده، مورد توجه مشتری قرار نمی‌گیرد و منجر به فروش نمی‌شود. تبلیغاتی که با ایده‌پردازی و ایهام همراه باشد و ذهن مشتری و بیننده را ره چالش بکشد، از جذابیت بیشتری برخوردار است. تبلیغی که از همان ابتدا تمام حرف را بزند، مثل پازل حل شده، جذابیتی ندارد. در ذیل یک نمونه تبلیغ تصویری در فضای مجازی آورده شده است:

axc

تبلیغ کفش پیاده روی اسپورت

مذاکره چگونه به بن بست می رسد؟

, , ,
dsf 801x321 - مذاکره چگونه به بن بست می رسد؟

مذاکره و عوامل بن بست آن

نرم افزار حسابداری محک : عوامل زیادی وجود دارد که عدم توجه به آن ها،می تواند یک مذاکره مبتنی بر تعامل را در معاملات تجاری شما به بن بست بکشاند.از آنجا که جلوگیری از به بن بست رسیدن مذاکره ،ساده تر از خروج آن از بن بست است و تبعات اقتصادی بیشتری برای شما دارد، به بررسی برخی از عوامل ایجاد بن بست می پردازیم تا بتوانید در عمل از شکل­گیری آنها جلوگیری کنید.

 

 • اهداف رقابتی و شرایط برنده بازنده:

در صورتی که حتی یکی از طرفین ،نگاه برنده-بازنده داشته باشد و احساس کند که در نهایت تنها یکی از دو طرف،میز مذاکره  را به صورت موفقیت آمیز ترک خواهد کرد،دیگر نمی توان انتظار داشت که گفتگو با نتیجه مثبت به پایان پذیرد.به عنوان یک مذاکره کننده موفق ضمن این که می بایست ذهن خود را با نگاه برنده _برنده پرورش دهید، در تمام مدت باید بکوشید این نگاه را در ذهن مقابل نیز شکل دهید. حتما به یادداشته باشید که بهتر است پیش از  مذاکره اهداف  خود را اولویت بندی کنید و اولویت بندی رقیب را نسبت به مواضع تجاری خود حدس بزنید.به عنوان مثال تخفیفات را مطابق با کم شدن  موارد ارائه خدمات خود اعمال کنید و یا بخشی از خدمات بعد از فرروش را به سمت مقابل سوق دهید.

 • سوء برداشت و پیش فرض:

در صورت شدت یافتن تعارض، به تدریج با گذشت زمان  در طول جلسه، سو برداشت ها نیز بیشتر و جدی­تر هر کس واقعیت ها را مطابق با دیدگاهی که خود از تعارض دارد تفسیر می کند.همه چیز با پیش فرض تفسیر شده وکوچکترین رفتارها را نیز درچارچوب تصویری کلی که از طرف مقابل در ذهن ساخته ایم،تبیین و تفسیر شود.در هر لحظه که قضاوتی منفی نسبت به طرف مقابل در ذهن شما مطرح می شود، بلافاصله از خود بپرسید که آیا این قضاوت از مبنای درستی برخوردار است؟ شاید آن قضاوت تنها بر اساس پیش فرض ها و سو برداشت های شما شکل گرفته باشد. مطالعه و حدس زدن موضع نسبی رقیب مانع از این سوبرداشت ها در هنگام برگزاری جلسه مذاکره خواهد شد.

 • درگیر شدن احساسات

عصبانیت،اضطراب،نگرانی و خستگی ناشی از مذاکره،همگی عواملی هستند که می توانن زمینه را برای ورود احساسات به حوزه تفکرات طرفین فراهم کنند. احساسات مانع تفکر صحیح و شفاف می شوند و ممکن است موجب شوند به تدریج، طرفین بیشتر و بیشتر از رفتار منطقی فاصله بگیرند. پس قبل و در حین مذاکره به خودتان یادآوری کنید که احساسات خود را در حین مذاکره بروز ندهید.

 

 • کاهش ارتباطات:

اثر بخشی ارتباطات، با افزایش میزان تعارض و نیز طولانی شدن مذاکره کاهش می یابد. هر چه زمان جلوتر می­رود، طرفین احساس می کنند به شناخت بهتری از یکدیگر و خواسته های یکدیگر دست پیدا کرده اند. به همین دلیل کمتربه پیام های ارسال شده از سوی طرف مقابل توجه می کنند. سعی کنید پیش از مذاکره نهایی  تعداد ارتباطات خود را کمتر و اطلاعات مختصر و مفید در اختیار مشتریانتان قرار دهید تا زمان مذاکره نهایی مهره های خود را رو کنید.

 

 • موضع گیری شدید و پافشاری بر آن

طرفین درگیر در یک مذاکره،معمولا از لحاظ ذهنی روی یک موضع خاص پافشاری می کنند و هر چه طرف مقابل نسبت به موضع آنها سخت گیرانه تر برخورد کند ، آنها نیز با تعهد بیش تری از موضع قبلی خود دفاع می کنند. احساس هر یک از طرفین این گونه است:عقب نشینی از موضع قبلی،موجب از دست دادن آبرو خواهد شد. مشکل دیگری که به تدریج و با گذشت زمان شکل می گیرد،ساده اندیشی در موضوع مذاکره است.اگر چه ممکن است موضوع مورد مذاکره پیچیده و چند وجهی باشد،اما به تدریج با گذشت زمان، هر یک از طرفین مذاکره را در شکلی ساده و تک بعدی ارزیابی می کند. چنین برداشتی ار مذاکره،به سختی می تواند به یک راه حل برنده_برنده و مورد توافق طرفین منتهی شود.

انعطاف پذیری در مذاکره را اولویت خود قرار دهید،البته انعطاف پذیری که سمت و سوی برد برد بگیرد.

 

 • بزرگنمایی اختلافات و کوچک شمردن شباهت ها:

هر چه موضع گیری ها محکم تر و موضوع اصلی مورد مذاکره درمیان حواشی ایجاد شده کم رنگ تر شود، هریک از طرفین ، دیگری و موضع وی را بیشتر در تضاد با مواضع خود میبیند.هر تفاوت جزئی، به عنوان مشکل بزرگی در مسیر مذاکره ارزیابی شده و هر شباهتی، هر چند مهم و بزرگ، به عنوان یک شباهت جزئی  وبی اهمیت تفسیر می شود. این دیدگاه که معمولا به محض شکل گرفتن،گسترش نیز می یابد، موجب می شود طرفین تلاش کمتری برای پیش برد مذکره در مسیر مثبت از خود نشان می دهند.پس مانع از گسترش این دیدگاه شوید و پیشنهاد خود را طوری ارائه دهید که مواضع مشترک آن پر رنگ باشد.

dfdsf

کارمندان و برخورد صحیح با آنها

,
و کارمندان 845x321 - کارمندان و برخورد صحیح با آنها

کارمندان و نحوه برخورد صحیح با آن ها

نرم افزار حسابداری محک : مدیریت به قلم بزرگان این رشته، علم و هنر توامان است. علم مدیریت، هنر انجام امور توسط دیگران می‌باشد. آنچه در این تعریف غیر قابل تجزیه و جداسازی است، “دیگران” می‌باشد. منظور از دیگران در این تعریف، افراد تشکیل دهنده سازمان (کارمندان) است. این افراد به عنوان انسان‌هایی در جامعه هستند که شخصیت، افکار و عقاید مخصوص به خود را دارند. چطور می‌خواهید فکر و عمل این افراد را با اهداف سازمانتان همسو کنید؟

در ادامه به نکات محدودی از رفتار با پرسنل اشاره می‌کنیم. امّا لازم به ذکر است این تعداد، بخشی از نکات بیشمار موجود می‌باشد. می‌دانید که علوم رفتاری از دنیایی بی نهایت تشکیل شده‌اند که ما هنوز اندرخم یک کوچه‌ایم.

قدردانی:

اگر شما کار درستی انجام دهید و به چشم کسی دیده نشود و در ادامه تشکر و قدردانی از شما انجام نگیرد، آیا دلتان می‌خواهد که آن کار را بارها و بارها تکرار کنید؟ به جز امور خیریه که انسان‌ها برای رضای خدا و بی هیچ چشم داشتی انجام می‌دهند، سایر امور، مخصوصا هر اقدام مثبت و سازنده‌ای که در محیط کارشان انجام می‌دهند، چشم انتظار تشکر و قدردانی هستند. امّا این بدان معنی نیست که وقت زیادی از ساعات کاری را صرف قدردانی و توجه به کارهای خوب کارمندانتان داشته باشید. مسلما چنین چیزی، خلاف عقل می‌باشد و در روند امور اصلی سازمان اختلال ایجاد می‌کند. امّا راه‌های کنترلی بسیاری وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها، رفتارها و عملکرد مثبت کارمندان را دیده و قدردانی کنید. این را نیز بدانید، گاهی یک تشکر صمیمانه و غیررسمی امّا از جان و دل، می تواند از یک تقدیرنامه و لوح سپاس رسمی، تاثیرگذارتر باشد.

اعتماد:

کارمندان نیازمند اعتماد به مدیران هستند. مدیرانی که به قول خود وفادار نیستند، یا از مقام خود در جهت گول‌زدن کارمندان یا جدی نگرفتن آن‌ها استفاده می‌کنند، نباید انتظار رفتارهای صادقانه از سمت کارمندان داشته باشند. در این صورت کارمندان فقط در حد حفظ مقام و منصبشان رفتار و عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهند و بیشتر از آن را لازم نمی‌بینند. مدیری که با صداقت با کارمندان خود رفتار می‌کند، حتی در صورت نیاز و صلاحدید، مشکلات سازمان را با زیردستان خود در میان می‌گذارد، حتماً شاهد همدلی و عملکردهای مثبت بیشتری از کارمندان خود خواهد بود.

کنترل:

حتی کودکان نیز از کنترل بیش از حد و ملموس، حس خوشایندی ندارند، چه برسد به کارمندانتان که انسان‌های عاقل و بالغی هستند و برای خود حریم خصوصی قائل‌اند. راه‌های کنترل نامحسوس بسیاری وجود دارند که کارمندان را نیز حساس نکرده و رفتار معکوس را بر نمی‌انگیزد. بعضی از انواع کنترل‌ها از جمله کنترل ساعت رفت و برگشت، برای کارمندان عادی تلقی می‌شود؛ امّا کارگذاشتن دوربین در تمامی اتاق‌ها و راهروها از نظر هیچ کارمندی خوشایند نیست و به دنبال راه‌های فرار می‌گردند. تعادل را در کنترل رعایت کنید که در غیر اینصورت عواقب ناخوشایندی را به دنبال خواهد داشت.

ارتباطات:

برخورد مدیران با کارمندان، از مناظر و صحنه‌های ماندگار در ذهن کارمندان است. اینکه در حیاط شرکت، در راهرو، هنگام مراجعه کارمندان به اتاق مدیر یا حتی در محیط خارج سازمان، چه رفتار و برخوردی از مدیر ببینند، برایشان مهم و قابل تجزیه و تحلیل است. عطوفت و لطافت در عین صلابت و قدرت مدیریت، از هنرهای مدیریت است. نوعی رفتار پدرانه، که باعث مقبولیت مدیر می‌شود در عین اینکه محبوبیت مدیر را افزونتر میکند، کمی سخت است امّا فراگیری این مهارت، لازم و ضروریست.

مشکلات:

اینکه دلیل هر مشکلی در سازمان یا شرکت را از سمت کارمندان ببینید، کمی بی انصافیست. مطمئناً بعضی از تصمیمات شماست که سبب بعضی مشکلات می‌شود و البته شاید هم گاهی نحوه اجرای کارمندان درست نبوده است. در یافتن دلیل و راه حل مشکلات، با کارمندان با خشونت رفتار نکنید. بدون شک در تمام سازمان‌ها، کارمندانی هستند که حتی در بدترین شرایط هم نسبت به سازمانشان احساس تعلق و نگرانی می‌کنند. این کارمندان ارزشمندند و ممکن است با رفتار ناعادلانه شما، دلسرد شده و احساس منفی پیدا کنند.

شایسته سالاری:

انتخاب کارمندان شایسته، دانا و کارآ، کار سختی است. امّا در مدیریت، شایسته پروری و شایسته سالاری از اهمیت ویژه‌ای نسبت به شایسته گزینی برخوردار است. شاید کارمندانی که در ابتدای استخدام، از تواناییها و قابلیت‌های خاص و برجسته‌ای برخوردار نبودند، با اجرای مدیریت صحیح و آموزش دیدن حین کار، در مدت کوتاهی به کارمندان کلیدی تبدیل شوند.

شکوفایی:

کارمندانتان را در جهت خلاقیت و اثربخشی پرورش دهید. به نیازهایشان گوش دهید. اگر نشانه‌ای از خلاقیت و شکوفایی در آن‌ها دیدید، به آن نشانه‌ها اهمیت دهید. گاهی نیاز به آموزش خارج از خدمت دارند. گاهی نیاز به مشوق دارند و گاهی هم نیاز به کمک در جهت توسعه فردی و شغلی. این افراد را شناخته و پرورش دهید که توجه شما، هر چه بیشتر موجب ترویج شکوفایی بین کارمندانتان می‌شود.

بگذارید کارمندانتان حرف بزنند. درست است که نمی‌توانید وقت کوتاه مدیریت را به گوش دادن به حرف تک تک کارمندان اختصاص دهید، امّا قرار دادن صندوق نامه‌های کارمندان به مدیریت، کمترین کاری است که می‌توانید در جهت گوش دادن به حرف‌های کارمندانتان انجام دهید. چنانچه این صندوق را مهم بشمارید و به صورت منظم و دوره ای، نامه‌ها را مطالعه کرده و به آن‌ها رسیدگی کنید، کارمندان نیز به مدیریت نزدیک تر شده و به سازمانشان، احساس تعلق پیدا می‌کنند. با ارسال یک پیام کوتاه از سرشماره اداری شرکت به تلفن همراه آن‌ها مبنی بر دریافت و رسیدگی نامه، احساس اهمیت را در آن‌ها پرورش دهید. حتی می‌توانید در این صندوق‌ها اجازه انتقاد، پیشنهاد ایده، طرح مسئله و مشکل را به کارمندان بدهید.

معرفی مرکز خدمات مشتریان

مشتریان 800x321 - معرفی مرکز خدمات مشتریان

مرکز خدمات مشتریان محک، محیطی برای مشتریان محک می‌باشد تا بتوانند تمام خدماتی که نیاز دارند را به‌صورت یکجا دریافت کنند و همچنین کنترل امور مربوط به بسته‌هایی که خریداری کرده‌اند را به‌تنهایی بدست بگیرند. در این بخش می‌توان با یک حساب کاربری به تمام محصولات خریداری شده، وضعیت افزونه‌ها، پشتیبانی، کلاس‌های رفع اشکال و … دسترسی داشت.

برای محصولات خریداری شده طبق تصویر زیر افزونه‌های نصب شده بر روی آن و مهلت اعتبار پشتیبانی برای ما قابل مشاهده است و همچنین گزینه‌هایی برای مدیریت آن‌ها در اختیار ما قرار دارد:

%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86

 • ارتقای بسته:

در این بخش می‌توانید امکاناتی را به بسته خود اضافه کنید. با ورود به این بخش نوع بسته و افزونه‌های موردنیاز خود را به‌راحتی انتخاب می‌کنید و با پرداخت هزینه محاسبه‌شده بسته خود را ارتقا می‌دهید.

 • اصلاح کارت گارانتی:

مشخصات کارت گارانتی خود را مشاهده کنید و مشخصات فردی و پستی خود را اصلاح نمایید.

 • تمدید پشتیبانی:

در صورت رو به اتمام بودن مهلت پشتیبانی با استفاده از این قسمت می‌توانید پشتیبانی خود را تمدید کنید.

 • نمایش سریال‌های قفل و غیرفعال سازی:

در این قسمت سریال قفل بسته خود را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

 • کلاس‌های آموزشی:

در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید در چند تا از کلاس‌ها شرکت کردید و تا چه زمانی مهلت دارید از کلاس‌های رفع اشکال استفاده کنید.

در منوی سمت راست صفحه همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید نیز دسترسی‌هایی برای استفاده از امکانات خدمات و پشتیبانی محک داده‌شده است.

%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%862

 • تحلیل‌گر:

تحلیل‌گر محک مانند حسابداری تیزبین گزارشی تحلیلی در مورد وضعیت حسابداری و کلیات فعالیت کسب‌وکارتان را ارائه به شما ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید پس از هر بار خرید سامانه تحلیل‌گر آن را ذخیره کرده تا آن را با دوره بعدی مقایسه کنید.

 • معرفی مشتری:

امکان دریافت هدیه با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان خود برای پیوستن به خانواده بزرگ محک، معرفی هر مشتری یعنی دریافت هدیه از محک.

 • پرینت اختصاصی:

برای کسب‌و‌کار خود فرمت‌های خاص فاکتور را خریداری کنید و ظاهر صفحه پرینت را به سلیقه خودتان تغییر دهید. با این کار می‌توانید فاکتورهای قشنگ‌تری برای مشتریان خود ارسال کنید، برای مثال فاکتورهای شب عید را از شب چله جدا کنید.

 • مرکز دانلود:

در این قسمت ابزارهای موردنیاز برای پشتیبانی و یا به‌روزرسانی‌ها را می‌توانید دانلود کنید.

 

همان‌طور که ملاحظه کردید مرکز خدمات مشتریان محک محلی واحد و یکپارچه برای رفع نیازهای مرتبط با نرم‌افزار شماست.

بهترین برنامه‌های کاربردی اندروید

روزگاری گوشی‌های اندرویدی ابزاری حرفه‌ای در دست خوره‌های کامپیوتری بود و آنها می‌توانستند از آن استفاده کنند، اما امروزه در دست هر کودک و بزرگسالی می‌توانید محصولی را بیابید که نشان سبز رنگ دوست‌داشتنی اندروید را یدک می‌کشد. حال چطور می‌توان از این گجت‌ها کمال بهره را برد و تمام پتانسیل‌های آن را به کار گرفت؟ در زیر معرفی کوتاه از بهترین برنامه‌های کاربردی اندروید را مشاهده خواهید کرد.

ابتدا به ساکن استفاده از برنامه‌های کاربردی نظیر اینستاگرام، فیس‌بوک و ابزارهای خانواده‌ی گوگل ضروری می‌نماید. بعد از آن بد نیست چند تایی بازی درست و حسابی نظیر پرندگان خشمگین یا Temple Run را نصب نمایید؛ اما پس از آن چه برنامه‌های بدرد بخور دیگری وجود دارد که می‌تواند شما را در امور روزمره یاری رساند؟ بیایید با هم به چندتایی از معروف و محبوب‌ترین آنها نگاه کنیم.

chrome

مرورگر کروم; گوگل در گوگل!

بدون شک استفاده از مرورگر محبوب گوگل کروم در سیستم‌عامل محبوب این کمپانی لذت خاص خود را دارد و بسیاری از گیک‌های رایانه‌ای آن را به هر مرورگر دیگری ترجیح می‌دهند. مرورگر کروم مخصوص اندروید قادر به همگام‌سازی صفحات وب علامت‌گذاری شده و محبوب کاربر بین ابزارهای مختلف است؛ از این گذشته این برنامه می‌تواند حتی زبانه‌های باز در مرورگر را تشخیص داده و در ابزار موبایل نیز به همان‌ها دسترسی پیدا نمایید. نمایش صفحات وب در این برنامه بسیار عالی است. تنها مشکل اینجاست که باید از اندروید ۴ و بالاتر استفاده نمایید تا قادر به نصب کروم باشید. جالب اینکه سرعت بارگذاری کروم اندرویدی برخلاف نسخه رومیزی، کمی کندتر از مرورگر پیش‌فرض اندروید است (!)که شایسته است به همین خاطر از برادران مهندسمان در گوگل تقدیر و تشکر ویژه‌ای صورت گیرد!

swiftkeySwiftkey / Swype؛ صفحه‌کلیدهای حرفه‌ای و راحت!

از مزیت‌های انکارناپذیر سیستم‌عامل اندروید می‌توان به تغییر صفحه‌کلید مجازی آن اشاره کرد، مزیتی که هنوز iOS اپل – جدی‌ترین رقیب – از آن غافل است! به همین خاطر شاهدیم که صفحه‌کلیدهای متنوعی برای اندروید سبز دوست‌داشتنی تهیه شده است که از آن بین Swype به کاربر اجازه می‌دهد تا نوک انگشت خود را بر روی کلیدها کشیده و به سادگی تایپ نمایید. برنامه‌ی Swiftkey نیز از قدرت بالایی در تصحیح لغات و پیشنهاد بهره می‌برد.

 

Persian Calendar; تقویم فارسی همراه شما

تقویم مبدل تاریخ ساده!!!تنظیمات اوقات شرعی،تنظیم طول و عرض جغرافیایی، با فشاردادن طولانی بر روی روزها می‌توانید یک رویداد به تقویم گوگل در گوشی بیافزایید (فقط در اندروید ۴ به بالا

 

Clean Master; اطلاعات اضافی رو پاک کن

برنامه پاک کننده برای گوشی های اندروید، این برنامه روش هایی برای پاک کردن کش،فایل های باقی مانده،هیستوری فراهم می کند و نیز با آزاد سازی رم باعث افزایش سرعت گوشی شما شده و به طول عمر باطری شما کمک می کند.

 

Camera360; عکاسی ۳۶۰ درجه

از سری برنامه های عکس برداری می باشد که در سراسر جهان از محبوبیت خاصی برخوردار است. این محصول جزو یکی از ۱۰۰ تکنولوژی برتر شناخته شده که دارای عملکردی ساده و افکت های فوق العاده می باشد. این برنامه به شما این امکان را می دهد که جزییات بیشتری از مناظر را عکسبرداری کنید. همچنین در این ورژن امکان استفاده از دوربین دوم گوشی شما را بصورت تمام صفحه همراه با کیفیت بالا دارید. یک موتور پردازش عکس جدید، رابط جدید انتخاب افکتها و صحنه دوربین، مدیریت جدید عکسها و…از ویژگی های این برنامه می باشد.

 

Instagram; در دنیای تصاویر زندگی کنید

با استفاده از نرم افزار هنری و جالب Instagram می توانید به تصاویر خود جلوه زیبا و جدیدی بدهید. این نرم افزار یکی از محبوب ترین ابزار ها در زمینه ویرایش تصاویر در مارکت اندروید محسوب می شود. یک تصویر از گالری خود انتخاب کنید و وارد Instagram نمایید و سپس از انواع افکت های این برنامه استفاده و تصویر خود را زیبا نمایید. امکان به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی و هم چنین پشتیبانی از دو دوربین جلو و پشت گوشی در این ابزار وجود دارد.

falconFalcon Pro؛ توئیتر در دستان شما

علی‌رغم تغییرات اخیر در رویه‌ی کار سرویس توئیتر و محدود کردن دسترسی برنامه‌های ثالث، هنوز بعضی از موارد جدیدی از این دست وجود دارند که بسیار بدرد بخور و کاربردی هستند. Falcon Pro، جدیدترین برنامه‌کاربردی از این خانواده است که با قیمت ۹۹ سنت عرضه می‌شود. این نرم‌افزار اندرویدی دارای ظاهری زیبا و دسترسی ساده به تمامی قابلیت‌های توئیتر – به خصوص فهرست‌ها – است که اکثر ما به دنبال آن هستیم. متاسفانه Falcon Pro فاقد قابلیت اعلانات پوش (PUSH) است اما سرعت بسیار بالایی در به روز کردن اطلاعات داشته و همیشه جدیدترین تایم‌لاین‌ها در پیش روی شما می‌گذارد.

pocket‌Pocket؛ بعداً مرا بخوان!

در اندک زمانی پس از نصب برنامه‌ی ‌Pocket، شما هم عاشق و شیدای آن خواهید شد. این نرم‌افزار اندرویدی ابزاری عالی برای مطالعه‌ی آفلاین خبرها و مطالب گوناگون است. به کمک ‌Pocket می‌توانید مقالات دلخواه را به صورت آفلاین ذخیره کرده و هر زمان که وقت و حوصله داشتید – حتی بدون اتصال به اینترنت – به مطالعه‌ی آن بپردازید. ‌Pocket برنامه‌ای رایگان است که از ظاهری زیبا و بروزرسانی خودکار مطالب بهره می‌برد. می‌توانید با استفاده از قابلیت «اشتراک‌گذاری» که در وب سایت‌های گوناگون وجود دارد، استفاده و مقالات را در گجت اندرویدی خود ذخیره نمایید. از این گذشته می‌توانید مطالب جالبی که در رایانه رومیزی نیز مشاهده می‌کنید را ذخیره و به ‌Pocket منتقل نمایید و مطمئن باشید هرآنچه که مایل به مطالعه‌اش هستید درست همان جا در دستان شماست!

 NewSnapseedLogoSnapseed؛ عکاسخانه‌ای تمام عیار در اندروید!

Snapseed یک برنامه‌ی فوق‌العاده جذاب و رایگان برای ویرایش تصاویر و عکس‌ها است که پا را از برنامه‌هایی نظیر اینستاگرام و فیلترهای معمول آن فراتر می‌گذارد. گر چه اخت شدن با Snapseed قدری زمان نیاز دارد، اما پس از آشنایی با آن می‌توانید به راحتی کنتراست، اشباع رنگ و.. تصاویر خود را تنظیم کرده و آنها را آنطور که می‌خواهید کادره کنید و در کنار دیگر قابلیت‌های این عکاسخانه‌ی اندرویدی از آنها بهره ببرید. اخیراً نیز شرکت گوگل این برنامه را خریداری کرده است، پس می‌توانید در کنار تمامی قابلیت‌های برنامه از یکپارچه‌سازی همیشگی محصولات این جستجوگر اینترنتی نیز منتفع شوید.

flick-noteFlick Note؛ پاک یادت نره!

اگر هنوز از برنامه‌های یادداشت‌برداری اندرویدی استفاده نکرده‌اید یا برنامه‌ی بدردبخوری را در این حوزه نیافته‌اید، همین حالا Flick Note را نصب نمایید. این نرم‌افزار رایگان اندرویدی یکی از بهترین گزینه‌ها برای یادداشت‌برداری در سیستم‌عامل سبز قبای گوگل به شمار می‌رود. Flick Note دارای ظاهری بسیار ساده و سر راست است و کارایی تر و فرضی دارد و کلاً کار با آن بسیار راحت است. از این گذشته Flick Note می‌تواند یادداشت‌های شما را به صورت خودکار با برنامه‌های رومیزی یا تحت وب همگامسازی نماید؛ درست مانند یک حرفه‌ای تمام عیار!

anydo

Any Do; یادم تو را فراموش!

از مزایای سیستم‌عامل iOS اپل می‌توان به سادگی ابزار یادآوری (ریمایندر) آن اشاره کرد. خوشبختانه برنامه‌ی کاربردی Any.Do موفق شده تا قابلیت‌های مشابهی را به بستر اندروید هدیه کند. Any.Do در حقیقت نرم‌افزاری برای مدیریت رویدادها و یادآوری کارهای مهم است که با این برنامه مجانی می‌توانید مطمئن شوید هیچ کار مهمی انجام نداده باقی نخواهد ماند. Any.Do بسیار منعطف و کاربردی است و به خوبی با تمامی جنبه‌های اندروید اخت شده است به گونه‌ای که حتی می‌تواند به صورت خودکار تمامی تلفن‌های از دست رفته‌تان را به یک یادآوری جدید بدل نماید. Any.Do نه تنها رایگان است، بلکه برای پلتفرم‌های گوناگونی تهیه شده است که نسخه‌ی اندرویدی‌اش کاملترین نسخه آن به شمار می‌رود. از این گذشته این برنامه می‌تواند با لیست وظایف گوگلی شما همگام شده و همه‌ی امور شخصی‌تان را مدیریت نماید.

qrbarcode

QR BARCODE SCANNER; یک دستگاه بارکد خوان در گجت شما

برنامه ای سریع و آسان برای اسکن کردن بارکد ها و کدهای کیو آر و امکان جستجو در اینترنت بر اسا بارکد اسکن شده