بازتاب جشن ده سالگی محک در جراید مختلف

بازتاب خبری ده سالگی محک

شرکت نرم افزاری حسابداری محک، براساس اصل مسئولیت اجتماعی و به پاس یک دهه همراهی مشتریان خود به عموم مردم ،«نرم افزار حسابداری شخصی» را هدیه داد.

این خبر که بازتاب آن در خبرگزاری‌های مختلف از جمله «اخبار رسمی، عصر ایران، روزنو، ایلنا، پایگاه اطلاع رسانی صنعت، بازار نیوز، تجارت امروز، جهانی خبر، پول پرس، ۳bn (شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه)، اقتصاد ملی، خبر ایران و ده ها خبرگزاری دیگر» منتشر شد، به شرح زیر می‌باشد:

این رویداد به مناسبت سیزدهم دی‌ماه و همزمان با سالروز تأسیس این شرکت آغاز شد تا جشن ۱۰سالگی با شعار «یک دهه افتخار و نوآوری» برای مشتریان، کارکنان و نمایندگان این شرکت شیرین‌تر شود.

فرهاد فرهوش مدیرعامل شرکت محک بیان داشت: هدف از برگزاری این رویداد، قدردانی از همراهی مشتریانی بود که به تولید محصولات و خدمات باکیفیت احترام گذاشتند و در این یک دهه با ما همراه بودند.

او ادامه داد: علاوه بر مشتریان این شرکت، عموم مردم هم می‌توانستند در این مدت محدود، با مراجعه به سایت محک و ثبت اطلاعات، نام و شماره موبایل را اعلام و اپلیکیشن رایگان نرم‌افزار حسابداری شخصی را دریافت کنند.

او با اشاره به فعالیت‌های این موسسه گفت: این شرکت با شعار «خلق طعم جدیدی از نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی» با همراهی خانواده‌ای ۵۰ هزارنفری در تمام نقاط کشور فعالیت دارد و تولید نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی را انجام می‌دهد.

وی در خصوص تنوع محصولات هم توضیح داد: تولید و پشتیبانی انواع نرم‌افزارهای حسابداری و مدیریتی با تکنولوژی‌های روز دنیا در قالب محصولات ساده و نوآورانه‌ هدفی بوده است که در حوزه‌های حسابداری فروشگاهی، حسابداری شرکتی، حسابداری تولیدی و حسابداری شخصی به محصول منجر شده است.

وی تاکید کرد: ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌وکار‌ها و اشخاص سرتاسر کره زمین هدفی است که با ارائه این نرم افزار‌ها دنبال می‌کنیم.

مشروح این خبر را در خبرگزاری‌های زیر می‌توانید بخوانید:

متن کامل خبر در خبرگزاری اخبار رسمی
متن کامل خبر در خبرگزاری عصر ایران
متن کامل خبر در خبرگزاری روزنو
متن کامل خبر در خبرگزاری ایلنا
متن کامل خبر در خبرگزاری کمونه
متن کامل خبر در پایگاه اطلاع رسانی صنعت
متن کامل خبر در خبرگزاری بازار نیوز
متن کامل خبر در خبرگزاری تجارت امروز
متن کامل خبر در خبرگزاری جهانی خبر
متن کامل خبر در خبرگزاری پول پرس
متن کامل خبر در خبرگزاری ۳bn
متن کامل خبر در خبرگزاری اقتصاد ملی
متن کامل خبر در خبرگزاری پاراف
متن کامل خبر در خبرگزاری خبر ایران
متن کامل خبر در خبرگزاری شاخص نیوز
متن کامل در خبرگزاری کسب فا
متن کامل در خبرگزاری استپ هلب
متن کامل در خبرگزاری اقتصاد ایده آل
متن کامل در خبرگزاری تکرا
متن کامل در خبرگزاری صبا۷۲۴
متن کامل در خبرگزاری شریان
متن کامل در خبرگزاری تکنو-نیوز
متن کامل در خبرگزاری داشجویان ایران
متن کامل در خبرگزاری قطار
متن کامل در خبرگزاری خراسان بزرگ
متن کامل خبر در خبرگزاری صبح قزوین
متن کامل خبر در خبرگزاری همدان پرس
متن کامل خبر در خبرگزاری مثبت اندیش
متن کامل خبر در خبرگزاری پدال نیوز
متن کامل خبر در خبرگزاری کرمان نو
متن کامل خبر در خبرگزاری رهتا

رییس اصناف مشهد در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان: ایجاد بنگاه‌های اقتصادی در راستای اقتصاد مقاومتی

photo 2017 01 29 16 24 32 Copy 845x321 - رییس اصناف مشهد در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان: ایجاد بنگاه‌های اقتصادی در راستای اقتصاد مقاومتی

رییس اتاق اصناف مشهد،استفاده از تکنولوژی برتر و نرم افزارهای به روز را در بنگاه های اقتصادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست.

ایجاد بنگاه های اقتصادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمود بنانژاد افزود: موفقیت در هر کسب وکاری باید دارای حساب و کتاب باشد و سود، زیان و چشم انداز آینده اش مشخص شود که این امر با روشن بودن مسیر حساب های مالی محقق می شود.

او اظهار داشت : در شیوه های امروزی کسب و کار و رونق آن باید از ابزار و تجهیزات جدید استفاده شود، در سیستم های دولتی نیز استفاده از سیستم های مکانیزم فروش در بحث های مالیاتی و در پرداخت مالیات برارزش افزوده نیز از ضروریات است.

بنانژاد باتاکید بر اهمیت استفاده از ابزار و نرم افزارهای پیشرفته در بنگاه های اقتصادی، تصریح کرد: برای قطع کردن وابستگی و تنظیم دخل و خرج می توانیم از مزیت های این ابزارها کمک بگیریم.

رییس اتاق اصناف مشهد، با بیان اینکه ایجاد بنگاه های اقتصادی در راستای تولید ، سود و ثروت است، افزود: اگر هدف یک بنگاه اقتصادی غیر از این باشد، فعالیتش هیچ توجیهی ندارد.

او کم هزینه بودن، استفاده از بانک اطلاعاتی و شفافیت در امور خرید و فروش را از ویژگیهای مثبت نرم افزارهای نوین دانست و بیان کرد: علاوه بر مزایای این نرم افزارها، از تهدیدهای آنها مانند هک شدن، پاک شدن و سایر خطرات آنها نیز نباید غافل بود.

متن این خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان

خبرگزاری برنا: «در دهمین سال تولد “محک” عنوان شد؛ ۱۰ سال محک خوردیم»

mahak 10 salegi 1 845x321 - خبرگزاری برنا: «در دهمین سال تولد "محک" عنوان شد؛ 10 سال محک خوردیم»

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، فرزاد فرهوش در مراسم دهمین سال تولد نرم افزار حسابداری محک، در جمع  روسا و اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اصناف فعال مشهد و مشتریان آن، افزود: رشد این مجموعه به دلیل استقبال مشتریان و حمایت اتحادیه ها و اصناف بوده است.

وی ادامه داد: دهه دوم فعالیت گروه نرم افزاری محک با یک انرژی مضاعف و توانایی بیش از پیش آغاز می شود و در کنار سختی های متعدد در تمام معادلات کسب و کار در حال تغییر هستیم و اگر تغییر کردن امروز در دستور کار ما نباشد قطعا محکوم به فنا هستیم.

فرزاد فرهوش خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدررفت زمان، ارائه خدمات نوین، ایجاد طعم جدید از حسابداری برای کاربران و ساخت فضای جدید رقابت در عرصه تولید نرم افزارهای حسابداری، از جمله فعالیت های این شرکت بوده است.

 وی با اشاره به صادرات محصولات محک به سایر کشورها بیان کرد: این تلاش ها با همت پرسنل گروه نرم افزاری محک به صورت مستقیم بیش از ۷۰ نفر و با احتساب نماینده ها و عوامل بیش ۲۵۰ نفر حاصل شده است.

در ادامه رییس اتاق اصناف مشهد استفاده از تکنولوژی برتر و نرم افزارهای به روز را برای بنگاه های اقتصادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست.

به گزارش اتفاقیه محمود بنانژاد، افزود: موفقیت در هر کسب وکاری باید دارای حساب و کتاب بوده و سود، زیان و چشم انداز آینده آن مشخص باشد که این امر با روشن بودن مسیر حساب های مالی محقق می شود.

مشروح این خبر را در سایت خبرگزاری برنا، می‌توانید مطالعه نمایید.

روزنامه اقتصادی آسیا: «رییس هیئت مدیره بیان داشت: ۱۰ سال محک خوردیم!»

mahak 10 salegi 10 845x321 - روزنامه اقتصادی آسیا: «رییس هیئت مدیره بیان داشت: 10 سال محک خوردیم!»

به گزارش آسیا، فرزاد فرهوش در مراسم دهمین سال تولد نرم افزار حسابداری محک، در جمع  روسا و اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اصناف فعال مشهد و مشتریان آن، افزود: رشد این مجموعه به دلیل استقبال مشتریان و حمایت اتحادیه ها و اصناف بوده است.

وی ادامه داد: دهه دوم فعالیت گروه نرم افزاری محک با یک انرژی مضاعف و توانایی بیش از پیش آغاز می شود و در کنار سختی های متعدد در تمام معادلات کسب و کار در حال تغییر هستیم و اگر امروز تغییر کردن در دستور کار ما نباشد قطعا محکوم به فنا هستیم.

وی با اشاره به ۱۰ سال گذشته فعالیت این شرکت، تصریح کرد: در این سالها تصمیمات و فعالیت های مجموعه با خلاقیت و نوآوری آغاز شد و شروع دوباره آن با هدف ساده سازی روندها می باشد و این در حالی است که از روی دوش کارآفرینان محاسبات پیچیده و سخت را برداشته ایم.

فرزاد فرهوش خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدررفت زمان، ارائه خدمات نوین، ایجاد طعم جدید از حسابداری برای کاربران و ساخت فضای جدید رقابت در عرصه تولید نرم افزارهای حسابداری، از جمله فعالیت های این شرکت بوده است.

وی با اشاره به صادرات محصولات محک به سایر کشورها بیان کرد: این تلاش ها با همت پرسنل گروه نرم افزاری محک به صورت مستقیم بیش از ۷۰ نفر و با احتساب نماینده ها و عوامل بیش ۲۵۰ نفر حاصل شده است.

در پایان فرزاد فرهوش ضمن اعلام عدم نیاز به نرم افزارهای خارجی در این زمینه و در نتیجه رونق اقتصادی و افزایش بهره وری  کسب کار ها گفت: به مناسبت این افتخار بزرگ تندیسی از گروه نرم افزاری محک در اعماق دریای خلیج فارس به یادگار قرار داده شده است.

مشروح این خبر را میتوانید در خبرگزاری اقتصادی آسیا مطالعه نمایید.

اخبار رسمی: بزرگداشت روز حسابدار در دانشگاه علامه طباطبایی

rooze hesabdar 845x321 - اخبار رسمی: بزرگداشت روز حسابدار در دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش خبرگزاری اخبار رسمی، در تاریخ ۲۰ آذرماه به همت انجمن علمی دانشجویی دانشگاه علامه و شرکت نرم افزاری محک در آمفی تئاتر دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی مراسم بزرگداشت روز حسابدار برگزار شد و در این همایش از اساتید و اعضای هیئت علمی تقدیر و تشکر شد.

مطهره شاکری دبیر انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه برای اولین بار است که یک شرکت خصوصی از این همایش حمایت کرده است از  فرهوش مدیرعامل محترم شرکت محک بابت حمایت و همچنین حضورشان در این همایش تقدیر و تشکر کردند.

آقای فرهوش در خصوص حمایت از جوانان و بازار کار حسابداری در ایران گفت: طرح باشگاه حسابداران محک جهت عضویت حسابداران و دانشجویان حسابداری مطرح شد و در باشگاه حسابداران سعی خواهد شد تا بین صاحبان شرکت ها و حسابداران جویای کار ارتباط برقرار شود تا هم نیاز شرکت ها به استخدام نیروی متخصص برطرف شود و هم نیاز جامعه تحصیل کرده به شغل و درآمد مناسب برطرف شود.

مشروح خبر را میتوانید در خبرگزاری اخبار رسمی، مطالعه نمایید

بزرگداشت روز حسابدار به همت شرکت نرم افزاری محک در دانشگاه علامه طباطبایی

,
mahak cake1 543x321 - بزرگداشت روز حسابدار به همت شرکت نرم افزاری محک در دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش خبرگزاری دانا، به مناسبت روز و هفته حسابدار و باهدف بزرگداشت روز حسابدار و حرفه حسابداری و حسابرسی و تجلیل و قدردانی از حسابداران و حسابرسان، با حمایت شرکت نرم افزار حسابداری محک در تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۵ مراسمی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

photo_2016-12-12_10-46-10

مطهره شاکری دبیر انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه برای اولین بار است که یک شرکت خصوصی از این همایش حمایت کرده است از جناب آقای مهندس فرهوش بابت حمایت و همچنین حضورشان در همایش بزرگداشت روز حسابدار تقدیر و تشکر کردند.

photo_2016-12-12_10-46-20

این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد و پس از پخش سرود ملی و سرود دانشگاه جناب آقای دکتر باباجانی مدیر گروه حسابداری دانشگاه به دانشجویان، اساتید و مدعوین محترم خوشامدگویی داشتند. پس از خوشامدگویی نوبت به سخنرانی جناب آقای مهندس فرهوش مدیرعامل محترم شرکت محک رسید که در خصوص حمایت از جوانان و بازار کار حسابداری در ایران صحبت کردند و طرح باشگاه حسابداران محک را جهت عضویت حسابداران و دانشجویان حسابداری مطرح نمودند در این گروه سعی می‌شود تا بین صاحبان شرکت‌ها و حسابداران جویای کار ارتباط برقرار شود تا هم نیاز شرکت‌ها به استخدام نیروی متخصص برطرف گردد و هم نیاز جامعه تحصیل‌کرده به شغل و درآمد مناسب. در ادامه جناب آقای دکتر باقری در مورد جایگاه حسابداری و موقعیت‌های شغلی موجود در این رشته صحبت کردند که در این گفتگو که به شکل مناظره برگزار شد دانشجویان نیز مشارکت کرده و سوالات و نظرات خود را مطرح می‌نمودند. ادامه مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر حساس یگانه در مورد طرح جامع مالیاتی پی گرفته شد و پایان‌بخش مراسم نیز اجرای زیبای قطعاتی از تصنیف‌های قدیمی اصیل ایرانی از سوی گروه موسیقی دانشگاه بود.

photo_2016-12-12_10-46-25

در حاشیه مراسم بزرگداشت روز حسابدار نیز از اساتید برجسته و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشگاه، با اهدای گل، تقدیرنامه و هدایای شرکت محک تقدیر به عمل آمد و کیک روز حسابدار توسط دانشجویان بریده شد.