برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای

,
برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترويج آموزش هاي فني و حرفه ای

گروه نرم افزاری محک با توجه به مسئولیت اجتماعی خود به مناسبت ششم مرداد ماه، روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی و . . . را به منظور توانمند سازی جهت ورود به بازارکار در حوزه حسابداری و آشنایی با نرم افزار حسابداری محک بصورت رایگان آموزش داد. دوره آموزشی در چهار جلسه ی سه ساعته مجموعا دوازده ساعت در شهر های تهران برگزار شد. با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها از بین رزومه های ارسالی متقاضیان تعداد پنج نفر انتخاب و از تاریخ ۱۶ مرداد ماه به مدت ۴ روز مورد آموزش قرار گرفتن که در پایان دوره به این افراد گواهی پایان دوره از سوی شرکت اعطا شد.

باتوجه به استقبال خوبی که از این دوره ها انجام شد شرکت در نظر دارد این دوره ها را در شعب تهران و مشهد به صورت ماهانه اجرا نماید و در پایان دوره با گرفتن آزمون گواهی رسمی پایان دوره اعطا نماید.در ضمن شرکت کنندگان در صورت تمایل بعد از پایان دوره می توانند در مصاحبه استخدامی شرکت نرم افزار حسابداری محک نیز شرکت کنند و یا در باشگاه حسابدارن محک عضو شده تا در صورت نیاز مشتریان محک به حسابدار این فرصت های شغلی به اطلاع ایشان برسد

افراد می توانند با مراجعه به سایت محک در قسمت ارتباط با ما فرم شرکت در دوره های آموزشی را پر کرده و رزومه خود را برای ما ارسال نمایند.

برگزاری ضیافت افطاری و شام به مناسبت ماه مبارک رمضان

,
برگزاری ضیافت افطاری و شام به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شرکت محک، ضیافت افطاری کارکنان به همراه خانواده های آن ها با حضور جناب آقای مهندس فرهاد فرهوش مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت  در تهران و مشهد برگزار شد.

مهندس فرهاد فرهوش مدیرعامل شرکت محک در حاشیه این ضیافت افطاری گفت:

خدا را شاکر هستیم که در ماه پر خیر و برکت رمضان که ماه میهمانی خداوند است میزبان همکاران و خانواده های محترم شرکت نرم افزاری محک هستیم.

همچنین وی افزود:

جادارد تا از تمامی کسانی که در برگزاری این مراسم زحمت کشیدند تشکر نمایم و امیدوارم که در سال های آینده با برنامه ریزی بیشتر شاهد هرچه بهتر شدن این مراسم باشیم.

و مهندس هاشمی بیان داشتند:

برگزاری این مراسمات قطعا در رشد، همبستگی کارکنان و خانوادهایشان اثر گذار خواهد بود که امید است این مراسمات به طور کامل با حضور همه همکارانمان در سال های آینده با برنامه ریزی بهتر برگزار شود.

تصاویر افطاری در دفتر تهران:

تصاویر افطاری در دفتر مشهد:

 

انتشار نسخه ۴٫۴ کیف پول محک

,
انتشار نسخه 4.4 کیف پول محک

انتشار نسخه ۴٫۴ کیف پول محک در فصل بهار ۹۵ تحولی جدید را در امکانات این اپلیکیشن ایجاد کرد. رسیدن به این نسخه از نرم افزار ممکن نبود مگر با بررسی های دقیق تیم تولید و همکاری مشتریان عزیزی که در سال های گذشته موارد و امکانات درخواستی خود را به شرکت اعلام کردند. بعد از نسخه ۳٫۲ کیف پول که برخی نواقص برنامه برطرف شد بازخورد بسیار خوبی از مشتریان دریافت کردیم که انرژی بسیار خوبی را به تیم محصول کیف پول بخشید و منجر به تولید نسخه۴٫۴ با امکانات کاربردی بهتر شد امیدواریم همچنان با توانیم در بهبود کیفیت محصولات خود قدم برداریم.

برخی از امکانات ایجاد شده در نسخه۴٫۴ کیف پول محک:

 • قابلیت بودجه بندی هزینه ها
 • امکان گفت و گو آنلاین با پشتیبان از طریق تیکت
 • ثبت و نمایش مکان های هزینه و درآمد روی نقشه
 • امکان تغییر ترتیب موضوعات
 • نمایش پیام در سر رسید چک ها و قسط ها
 • جستجوی یکپارچه
 • امکان تخصیص رمز امنیتی به صورت عددی
 • رابط کاربری اختصاصی برای تبلت ها
 • خواندن پیامک های بانکی و ثبت آن ها به صورت هزینه یا درآمد
 • افزایش سرعت برنامه
 • امکان تبادل بکاپ برنامه از android به ios و بلعکس
 • امکان خروجی pdf از حساب ها و تراکنش ها
 • بهبود رابط کاربری

اولین دورهمی سال ۹۵ دفتر تهران

,
IMG 4915 845x321 - اولین دورهمی سال 95 دفتر تهران

روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه گردهمایی دفتر تهران با هدف ایجاد همبستگی و بالا بردن روحیه کارکنان در سالن کانون اسلامی انصار برگزار شد در این جلسه پس از صرف نهار مدیریت مجموعه جناب آقای فرهاد فرهوش درمورد اتفاقات مهم سال گذشته صحبت کردند و سپس به استراتژی های شرکت درسال ۹۵ اشاره نمودند که از مهم ترین آن ها می توان به افزایش کارایی و اثربخشی سازمان (بهره وری سازمان)، کاهش ضعف های سازمان و تبدیل کردن آن ها به نقاط قوت و افزایش میزان سهم بازار اشاره کرد. پس از صحبت های مدیریت ، جلسه با حضور دکتر لف و صحبت های ایشان در خصوص شادابی و خنده در محیط کسب کار ادامه یافت.

“سال نو فرصت مناسبی برای نگاه به گذشته و برنامه ریزی آینده” این جمله سرآغاز صحبت مدیریت دفتر تهران در جمع همکاران بود. از دیرباز بهار برای ما ایرانی ها یادآور شادی و سرزندگی و سرآغاز تحول در زندگی و کار بوده و هست. برهمین اساس نگاه به گذشته به ما کمک می کند تا اهداف خود را بهتر و دقیق تر پایه گذاری کنیم.در ادامه به مهم ترین رویدادهای سال گذشته اشاره خواهیم کرد.

مهمترین رویدادهای بهار۱۳۹۴

مهمترین رویدادهای تابستان ۱۳۹۴

مهمترین رویدادهای پاییز ۱۳۹۴

مهم ترین رویدادهای زمستان ۱۳۹۴

سیستماتیک کردن سازمان نرم افزار حسابداری محک

, ,
سیستماتیک کردن سازمان نرم افزار حسابداری محک

باتوجه به گسترش شرکت مشاور نرم افزار حسابداری محک و قدیمی شدن ساختارهای گذشته یکی از اساسی ترین راه ها برای رسیدن به بهره وری و اثربخشی سازمان  سیستماتیک کردن واحدهای مختلف است.

با سیستماتیک شدن واحدها وظایف هر فرد و واحد مشخص تر می شود و در نتیجه تنش بین واحدها کاهش می یابد. درضمن رابطه ی منطقی و خوبی بین افزایش بهره وری و درآمد کارکنان ایجاد خواهد شد که براین اساس هرچه بهره وری فرد بالاتر برود درآمد بهتری نصیب او و سازمان خواهد شد که این مطلب منافع کارکنان و مدیران مجموعه را به همراه خواهد داشت.

بر همین اساس سیستماتیک کردن واحد های مختلف در شرکت محک از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۴ زیر نظر مستقیم مدیریت عامل مجموعه آغازشده و احتمالا تا انتهای امسال برای تمامی واحد ها انجام خواهد شد. پس از سیستماتیک شدن واحدها جلسات هماهنگی و اجرای آن نیز انجام خواهد شد.

افزونه تعمیرات و خدمات (مدیریت تعمیرگاه)

, ,
افزونه تعمیرات و خدمات (مدیریت تعمیرگاه)

 

درخواست دمو افزونه

 

این افزونه به منظور پاسخگویی به نیاز کاربران در حوزه ثبت و پیگیری فرآیندهای موجود در ارائه خدمات فنی و تعمیرات طراحی و تولید شده است. علاوه بر مرتفع سازی این نیاز ، تلاش شده است تا با ارائه گزارشات آماری و تحلیلی مناسب ، دیدگاهی روشن از عملکرد مجموعه را در اختیار مدیریت قرار دهد.

این افزونه چه کاری انجام می دهد ؟

در این افزونه کلیه فرآیندهای موجود در مسیر ارائه خدمات فنی و تعمیرات ( ثبت مشخصات ، ایرادات و لوازم همراه دستگاه – تحویل به تکنیسین – ثبت خدمات ارائه شده و قطعات مصرفی – تعیین نرخ خدمات و قطعات مصرفی و ارائه فاکتور خدمات ) را پوشش داده و با ارائه گزارشات آماری و تحلیلی ، مسئول مرکز را در مدیریت هر چه بهتر کارها یاری می نماید.

چه امکانات اساسی در این افزونه وجود دارد ؟

۱ – ثبت مشخصات ، ایرادات و لوازم همراه دستگاه ثبت سریع مشخصات مشتری ، نوع و مدل و سریال دستگاه ، ایرادات گزارش شده توسط مشتری و لیست لوازم همراه تحویلی و ارائه رسید چاپی جهت ارائه به مشتری و الصاق به دستگاه برای پیگیری های بعدی ؛
۲ – ثبت خدمات ارائه شده و قطعات مصرفی تکنیسین می تواند در حین انجام خدمات و تعمیرات بر روی دستگاه ، قطعات مصرفی و خدمات ارائه شده را به همراه گزارش کار انجام شده ثبت نماید. پس اتمام کار و با اعلام تکنیسین ، دستگاه به وضعیت آماده تعمیر شده رفته و آماده تحویل به مشتری و صدور فاکتور خواهد بود.
۳ – صدور فاکتور خدمات مسئول مالی و حسابداری با تعیین و تأیید مبالغ خدمات و قطعات ، اقدام به صدور فاکتور خدمات می نماید.
۴ – ارائه گزارشات آماری و تحلیلی گزارشاتی از قبیل صورتحساب مشتریان ، میزان درآمد کسب شده به صورت تفکیک شده از هریک از انواع خدمات ، میزان مصرف هر یک از قطعات ، میزان مراجعات انجام شده برای هر یک از انواع ایرادات ، لوازم همراه موجود در مرکز در حال حاضر به همراه زیر اطلاعات هر یک از گزارشات ذکر شده.
۵ – داشبورد مدیریت نمایی کلی از وضعیت فعلی مرکز را در اختیار مدیریت قرار داده و با استفاده از ابزارهایی ساده همچون لیست دستگاههای موعد تحویل و پنل رهگیری سریع دستگاه ، انجام مسئولیت های مدیر را سرعت می بخشد.

افزونه سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

, ,
aut1 800x321 - افزونه سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

درخواست دمو افزونه

 

چنانچه با نامه های صادره و وارده در سازمان خود و بایگانی انها اگر سر و کار دارید این ابزار بسیار به شما کمک خواهد کرد تا فرآیند نامه ها صادره و وارده را به راحتی پیگیری و بایگانی نمایید .
هر روزه تعداد زیادی نامه از مکانهای مختلف دریافت و یا ارسال میکنید که نگهداری اطلاعات انها برای دسترسی مجدد و پیگیری مجدد برای شما میتواند بسیار با اهمیت باشد . نگهداری این اطلاعات به صورت دستی تا زمانی که تعداد انها کم باشد مقدور است ولی در صورت زیاد شدن این مراودات و یا اینکه نیاز به اتوماسیون شدن باشد امکان افزونه دبیرخانه این قابلیت را به شما میدهد تا تمامی نامه های وارده و صادره به انضمام ضمائم ان را ثبت و در مراجعات بعدی به راحتی جستجو یا تغییر دهید .

برخی از امکانات این افزونه

۱-تعریف نامه ها
۲-ثبت ضمائم انها
۳-جستجو نامه
۴-گزارشگیری از بخش اطلاعات
۵-و بسیاری از امکانات دیگر

 

افزونه چاپ و تولید بارکد

, , ,
افزونه چاپ و تولید بارکد

 

 

درخواست دمو افزونه

در بسیاری از مشاغل و به عناوین مختلف این نیاز وجود دارد تا برچسب هایی حاوی بارکد را جهت شناسایی سریع کالا , نمایش اطلاعات بیشتر و یا نمایش سریال کالا چاپ کرده و بر روی آنها بچسبانند. این نرم افزار ابزارهای مورد نیاز برای طراحی و چاپ برچسب های انواع بارکد را به راحتی در اختیار قرار می دهد و با ارتباط داشتن با بخش کالایی نرم افزار حسابداری سرعت عمل بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد .

چه امکانات اساسی در این نرم افزار وجود دارد ؟

۱ – استفاده از بارکد ، متن و تصویر در طراحی برچسب
در طراحی هر برچسب می توان به تعداد مورد نیاز از بارکدها ، متون و تصاویر استفاده کرده و با چینش ، چرخش و سایر امکانات مورد نیاز به طراحی برچسب پرداخت
۲ – امکان ثبت برچسب های طراحی شده برای استفاده مجدد
پس از اتمام طراحی برچسب های مورد نیاز و تعریف مشخصات برگه برچسب ها ، می توان تمامی این اطلاعات و تنظیمات را ذخیره کرده و در آینده نیز از آنها استفاده کرده و صرفه جویی چشم گیری در وقت و انرژی انجام داد
۳ – دریافت اطلاعات از فایل Excel برای چاپ برچسب ها
برای چاپ برچسب های بارکد با اطلاعات و تعداد متغیر ، همچنین استفاده از اطلاعات موجود در سایر نرم افزارها ، می توان از این امکان استفاده کرده و پس تهیه خروجی Excel از اطلاعات مورد نظر ، اقدام به چاپ برچسب ها نمود
۴ – استفاده از انواع استانداردهای بارکد ، از جمله QR Code در طراحی برچسب ها
با توجه به کارکردهای متنوع انواع بارکدها و مشخصات خاص هر یک از آنها ، در این نرم افزار تمامی انواع پرکاربرد بارکد جهت استفاده در طراحی برچسب در دسترس قرار داده شده است .

افزونه کالر آی دی

, ,
افزونه کالر آی دی

 

درخواست دمو افزونه

افزونه کالر آیدی، افزونه ای جهت مدیریت تماس های تلفنی با مشتریانی است که پیش‌تر آنها را در نرم افزار حسابداری محک تعریف نموده اید. با استفاده از افزونه کالر آی دی ، در زمان تماس مشتری و قبل از پاسخ گویی، مشخصات فردی و خلاصه فاکتورها و وضعیت چک ها و حساب مشتری نمایش داده می شود تا بتوان با خوش آمد گویی و ذکر نام او، ارتباط قوی تری با وی ایجاد نموده و خدمات مناسب تری به وی ارائه گردد .
در هر کسب و کار سازمان یافته و اصولی نحوه ارتباط صحیح با مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از موقعیت هایی که این نوع ارتباطات بسیار پر رنگ هستند مکالمات تلفنی مشتریان با کارشناسان فروش می باشد. در چنین شرایطی چنانچه مشتری با خط مشغول تلفن مواجه شود و یا پس از ارتباط با اپراتور برای شناسایی مشخصات محصولی که خریداری کرده توسط اپراتور معطل شود، احتمالاً به جمع مشتریان ناراضی خواهد پیوست . از طرف دیگر مکالمه های طولانی که به دلیل پرسش و پاسخ های تکراری بین اپراتور و مشتری انجام می شود بار هزینه ای گزافی برای فروشنده خواهد داشت و اپراتور ها تعداد تماس کمتری را پاسخ خواهند داد و بالطبع مشتریان کمتری را پشتیبانی خواهند نمود. گروه نرم افزاری محک با بهره گیری دقیق از تجربیات تیم های فروش و پشتیبانی به مشتریان در اصناف گوناگون، اقدام به طراحی افزونه کالر آی دی برای مشتریان نرم افزار حسابداری خود نموده که در کنار این نرم افزار امکانات بی شماری را در اختیار اپراتورهای فروش قرار می دهد. یکی از نقاط قوت این افزونه طراحی بسیار کاربردی ، آسان و متفاوت آن است که در راحتی اپراتور حین کار با آن تاثیر بسزایی داشته است.

 

برخی از مزایای افزونه کالر آی دی محک عبارتست از :
۱-امکان صدور فاکتور برای مشتری در حین مکالمه
۲-امکان تعریف مشتری ناشناس در لحظه تماس
۳-نمایش مانده حساب ، سالروز تولد ، میزان اعتبار و سابقه مشتری
۴-مدیریت زمان انتظار و گروهبندی اپراتور ها و خطوط تلفن
۵-و ده ها امکان کاربردی دیگر …

توجه! استفاده از افزونه پیامک رسان نیاز به خط تحت وب دارد، خرید این خط مشمول هزینه مجزا است.

b1b2