,

برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترويج آموزش هاي فني و حرفه ای

برگزاری دوره آموزشی رایگان به مناسبت روز ترويج آموزش هاي فني و حرفه ای

گروه نرم افزاري محک با توجه به مسئوليت اجتماعي خود به مناسبت ششم مرداد ماه، روز ترويج آموزش هاي فني و حرفه ای، تعدادي از دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي حسابداري، مديريت مالي، مديريت بازرگاني و . . . را به منظور توانمند سازي جهت ورود به بازارکار در حوزه حسابداري و آشنايي با نرم افزار حسابداري محک بصورت رايگان آموزش داد. دوره آموزشي در چهار جلسه ي سه ساعته مجموعا دوازده ساعت در شهر هاي تهران برگزار شد. با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها از بین رزومه های ارسالی متقاضیان تعداد پنج نفر انتخاب و از تاریخ 16 مرداد ماه به مدت 4 روز مورد آموزش قرار گرفتن که در پایان دوره به این افراد گواهی پایان دوره از سوی شرکت اعطا شد.

باتوجه به استقبال خوبی که از این دوره ها انجام شد شرکت در نظر دارد این دوره ها را در شعب تهران و مشهد به صورت ماهانه اجرا نماید و در پایان دوره با گرفتن آزمون گواهی رسمی پایان دوره اعطا نماید.در ضمن شرکت کنندگان در صورت تمایل بعد از پایان دوره می توانند در مصاحبه استخدامی شرکت نرم افزار حسابداری محک نیز شرکت کنند و یا در باشگاه حسابدارن محک عضو شده تا در صورت نیاز مشتریان محک به حسابدار این فرصت های شغلی به اطلاع ایشان برسد

افراد می توانند با مراجعه به سایت محک در قسمت ارتباط با ما فرم شرکت در دوره های آموزشی را پر کرده و رزومه خود را برای ما ارسال نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

می خواهید وارد گفتگو شوید؟
آزادانه مشارکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *