استفاده از تماس تلفنی برای توسعه کسب و کار با افزونه کالرآیدی

, ,

برای آشنایی با افزونه کالرآیدی ابتدا بیایید دو موقعیتی که در تماس‌های تلفنی با شرکت‌ها و موسسات اتفاق می افتد بررسی کنیم.

حتما بارها اتفاق افتاده است که با شرکت یا موسسه‌ای تماس گرفته باشید و با یک مکالمه تکراری و طولانی مواجه شوید. درخواست خود را باید بارها و برای چندین نفر تکرار کنید و هرکس بعد از شنیدن آن، شما را به فرد دیگری پاس می‌دهد. همچنین زمانی که بالاخره موفق می‌شوید با کسیکه مسئول آن کار است صحبت کنید هیچ اطلاعی از سابقه شما در آن شرکت ندارد!!! اتفاق دیگری نیز که به‌احتمال زیاد رخ خواهد داد این است که فرد پاسخگو نداند شما مشتری جدید هستید و یا از مشتریان قدیمی، تابه‌حال از چه محصولات و خدماتی استفاده کرده‌اید و به چه چیزهای دیگری علاقه‌مند هستید. تمامی این‌ها اتفاقات آزاردهنده‌ای هستند که در اکثر تماس‌های تلفنی رخ می‌دهند.

حال بیایید موقعیت دیگری را تصور کنیم، شما با شرکت یا موسسه‌ای تماس می‌گیرید و دقیقا کسی که مسئول کار شماست پاسخ می‌دهد و به گرمی با شما صحبت می‌کند، دیگر نیاز نیست چندین بار درخواست خود را تکرار کنید. همچنین اطلاعات کاملی از سابقه شما در شرکت دارد و بر این اساس از علاقه‌مندی‌های شما نیز کاملا آگاه است و حتی قبل از اینکه درخواست خود را بیان کنید می‌تواند بسته‌هایی را به شما پیشنهاد دهد که دقیقا موردنیاز شماست. این‌چنین مکالمه‌ای برای مشتری خیلی لذت‌بخش خواهد بود.

ویژگی‌های افزونه کالرآیدی:

همان‌طور که مشاهده کردید با یک اصلاح کوچک در نحوه پاسخ‌گویی می‌توان میزان رضایت مشتریان را به مقدار زیادی افزایش داد. افزونه کالرآیدی محک این کار را به‌راحتی برای شما انجام می‌دهد، افزونه کالرآیدی باقیمتی مناسب بر روی نرم افزار حسابداری شما نصب می‌گردد و به‌راحتی می‌تواند میزان فروش شرکت شما را چندین برابر کند. این افزونه باهدف بهبود ارتباطات فروش، افزایش سطح فروش و وصول بهتر مطالبات مشتریان در هنگام تماس‌های تلفنی ورودی طراحی‌شده است. امکانات این افزونه عبارت‌اند از: نمایش یک پرونده کامل از فرد تماس‌گیرنده (نام تماس‌گیرنده، مانده‌حساب، میزان فاکتور فروش‌های ثبت‌شده، اطلاعات آخرین فاکتور فروش، میزان چک‌های پاس نشده، میزان چک‌های برگشتی، کالاهای پرفروش مشتری، آخرین کالاهای فروش رفته به مشتری، ثبت هم‌زمان فاکتور فروش برای مشتری، نمایش اطلاعات شخصی مشتری و هشدار تاریخ تولد مشتری، ثبت یادداشت برای مشتری و …)

به‌عنوان مثال زمانی که مشتری با شما تماس می‌گیرد توسط افزونه کالرآیدی سریعا اطلاعات مشتری در نرم افزار مشخص می‌گردد و با توجه به سابقه مشتری، تلفن به مسئول موردنظر برای پاسخ‌گویی وصل می‌گردد. حال می‌توان با توجه به خریدهای قبلی مشتری از او درباره تمدید خدمات و یا ارائه پیشنهادهای ویژه سوال پرسید. با توجه به گزینه هشدار تاریخ تولد مشتری حتی می‌توان تولد مشتری را نیز به او تبریک گفت و غافلگیر کرد و این‌گونه مشتریان را به شرکت یا موسسه خودمان وفادار کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *