معرفی مرکز خدمات مشتریان

مرکز خدمات مشتریان محک، محیطی برای مشتریان محک می‌باشد تا بتوانند تمام خدماتی که نیاز دارند را به‌صورت یکجا دریافت کنند و همچنین کنترل امور مربوط به بسته‌هایی که خریداری کرده‌اند را به‌تنهایی بدست بگیرند. در این بخش می‌توان با یک حساب کاربری به تمام محصولات خریداری شده، وضعیت افزونه‌ها، پشتیبانی، کلاس‌های رفع اشکال و … دسترسی داشت.

برای محصولات خریداری شده طبق تصویر زیر افزونه‌های نصب شده بر روی آن و مهلت اعتبار پشتیبانی برای ما قابل مشاهده است و همچنین گزینه‌هایی برای مدیریت آن‌ها در اختیار ما قرار دارد:

%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86

  • ارتقای بسته:

در این بخش می‌توانید امکاناتی را به بسته خود اضافه کنید. با ورود به این بخش نوع بسته و افزونه‌های موردنیاز خود را به‌راحتی انتخاب می‌کنید و با پرداخت هزینه محاسبه‌شده بسته خود را ارتقا می‌دهید.

  • اصلاح کارت گارانتی:

مشخصات کارت گارانتی خود را مشاهده کنید و مشخصات فردی و پستی خود را اصلاح نمایید.

  • تمدید پشتیبانی:

در صورت رو به اتمام بودن مهلت پشتیبانی با استفاده از این قسمت می‌توانید پشتیبانی خود را تمدید کنید.

  • نمایش سریال‌های قفل و غیرفعال سازی:

در این قسمت سریال قفل بسته خود را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

  • کلاس‌های آموزشی:

در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید در چند تا از کلاس‌ها شرکت کردید و تا چه زمانی مهلت دارید از کلاس‌های رفع اشکال استفاده کنید.

در منوی سمت راست صفحه همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید نیز دسترسی‌هایی برای استفاده از امکانات خدمات و پشتیبانی محک داده‌شده است.

%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%862

  • تحلیل‌گر:

تحلیل‌گر محک مانند حسابداری تیزبین گزارشی تحلیلی در مورد وضعیت حسابداری و کلیات فعالیت کسب‌وکارتان را ارائه به شما ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید پس از هر بار خرید سامانه تحلیل‌گر آن را ذخیره کرده تا آن را با دوره بعدی مقایسه کنید.

  • معرفی مشتری:

امکان دریافت هدیه با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان خود برای پیوستن به خانواده بزرگ محک، معرفی هر مشتری یعنی دریافت هدیه از محک.

  • پرینت اختصاصی:

برای کسب‌و‌کار خود فرمت‌های خاص فاکتور را خریداری کنید و ظاهر صفحه پرینت را به سلیقه خودتان تغییر دهید. با این کار می‌توانید فاکتورهای قشنگ‌تری برای مشتریان خود ارسال کنید، برای مثال فاکتورهای شب عید را از شب چله جدا کنید.

  • مرکز دانلود:

در این قسمت ابزارهای موردنیاز برای پشتیبانی و یا به‌روزرسانی‌ها را می‌توانید دانلود کنید.

 

همان‌طور که ملاحظه کردید مرکز خدمات مشتریان محک محلی واحد و یکپارچه برای رفع نیازهای مرتبط با نرم‌افزار شماست.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

می خواهید وارد گفتگو شوید؟
آزادانه مشارکت کنید

پاسخ دهید