مراسم دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک

mahak 10 salegi 10 845x321 - مراسم دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک

مراسم دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک با حضور مشتریان و نمایندگان اصناف مختلف برگزار شد.

به پاس گرامیداشت دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک مراسمی با حضور اعضاء هیئت مدیره ، مشتریان قدیمی و نمایندگان صنوف مختلف در تاریخ بیست و نهم دی ماه در سالن VIP رستوران ارم شاندیز مشهد برگزار شد. در این مراسم با اشاره به چگونگی تاسیس شرکت محک از حمایت و تلاش های پرسنل و مشتریان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی محک در این مراسم که به مناسبت دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک برگزارشد، از مشتریان قدیمی شرکت محک به پاس یک دهه همراهی شان تقدیر و تشکر گردید.

در آغاز مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید جناب آقای فرزاد فرهوش رئیس هیات مدیره شرکت محک ضمن خیر مقدم به مشتریان و رؤسای محترم اصناف شهر مشهد، ضمن تبریک دهمین سال تاسیس شرکت محک به چگونگی شکل گیری شرکت محک و فعالیت آن در حوزه نرم افزاری کشور اشاره کرد و همچنین به بررسی پیشرفت ها و افتخارات کسب شده در این سالها پرداختند و همه این موفقیت ها را مرهون تلاش بی وقفه کارکنان همدل، همراهی مشتریان عزیز و حمایت نمایندگان محترم دانستند و از آن ها تشکر و قدردانی کردند. همچنین ایشان به سرعت پیشرفت روزافزون شرکت در سال های اخیر در عرصه داخلی و کسب سهم بازار بیشتر در حوزه نرم افزار حسابداری و تولید محصولی بین المللی در سال گذشته و ارایه محدود آن در یازار جهانی اشاره کرده و ابراز امیدواری کردند تا در دهه دوم فعالیت شرکت ،حضور خود را در بازارهای جهانی نیز گسترش داده و افتخار تازه ای در عرصه جهانی برای کشور عزیزمان به دست بیاورند.

در ادامه مراسم کلیپ نصب تندیس یادمان ده سالگی محک در اعماق آب های نیلگون خلیج فارس پخش شد و پس از آن جناب آقای بنانژاد ریاست اتاق اصناف شهر مشهد به ایراد سخنرانی پرداختند.

ایشان ضمن تبریک یک دهه فعالیت شرکت محک در ارایه نرم افزارهای مالی و مدیریتی فرمودند: ” با توجه به این مطلب که در سال های اخیر اهمیت حسابداری برای همه اصناف کشور مشخص شده است. باید به تلاش شرکت هایی همچون محک در ارایه نرم افزارهای کاربردی و آسان برای تمامی صنوف ارج بنهیم و همچنین با توجه به الکترونیکی شدن اظهارنامه های مالیاتی و به منظور سهولت و معتبر نبودن بسیاری از دفاتر دست نویس به تشویق هرچه بیشتر صاحبان مشاغل به استفاده از نرم افزارهای معتبر بپردازیم از این رو امیدواریم تا صاحبان مشاغل برای بهبود روند کسب و کار خود از نرم افزارهای حسابداری معتبر استفاده نمایند.

پس از صحبت های رییس اتاق اصناف نوبت به سومین مرحله قرعه کشی طرح همراهان محک رسید که جایزه این دوره سفر به شهر دبی بود که یکی از مشتریان ،از شهر مشهد و همینطور نماینده تربت جام برنده این سفر شدند. تا قبل از این ، دو مرحله قرعه کشی همراهان محک ،سفر به شهر استانبول و کشور گرجستان نیز برای مشتریان و نمایندگان در ماه های گذشته انجام شده بود.در ادامه به نمایندگی از حضار جناب آقای بنانژاد و آقای فرهوش کیک دهمین سال تاسیس شرکت محک را بریدند و کلیپ یک دهه فعالیت محک نیز پخش شد و پس از آن پذیرایی شام صورت گرفت.

جناب آقای موسوی مدیر روابط عمومی شرکت محک در حاشیه این مراسم گفت:

“شرکت محک در ۱۳ دی ماه ۱۳۸۵ به طور رسمی فعالیت خود را در حوزه تولید،فروش و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و مدیریتی آغاز کرده و به همین منظور در یک ماه گذشته سعی بر آن داشت تا با تخفیف های مختلف به مشتریان ، نمایندگان و عموم جامعه از حمایت های بی دریغ ایشان درطی این ده سال تشکر کرده و به نوعی دین خود را به جامعه و مردم ادا نماید.”

در ادامه وی افزود: “شرکت محک سعی کرد تا در دی ماه امسال برای تمامی مخاطبان خود هدایای ویژه ای در نظر بگیرد که از آن جمله می توان به روز ۱۳ دی ماه امسال اشاره کرد که به صورت رایگان نرم افزار حسابداری شخصی خود را با نام کیف پول محک به تمامی کسانی که در آن روز به سایت شرکت محک www.mahaksoft.com مراجعه و تقاضای دریافت این محصول را داشتند ارایه کرد که حدود ۱۰۰۰۰ هزار نسخه شد. همینطور تمامی مشتریانی که در دی ماه اقدام به خرید نرم افزار حسابداری محک می نمودند یک افزونه به قیمت هشتاد و دو هزار تومان به صورت رایگان به ایشان هدیه کرد. همچنین برای پرسنل و نمایندگان نیز در کنار برگزاری مراسم هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا شد.”

در ادامه، عکس‌هایی از این مراسم را می‌توانید مشاهده نمایید.

 

 

mahak-10 salegi (10)

mahak-10 salegi (7)

mahak-10 salegi (6)mahak-10 salegi (5)

mahak-10 salegi (4)mahak-10 salegi (3)

mahak-10 salegi (2)mahak-10 salegi (8)

mahak-10 salegi (9)mahak-10 salegi (13)

mahak-10 salegi (11)mahak-10 salegi (14)

mahak-10 salegi (1)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *