روزنامه اقتصادی آسیا: «رییس هیئت مدیره بیان داشت: ۱۰ سال محک خوردیم!»

mahak 10 salegi 10 845x321 - روزنامه اقتصادی آسیا: «رییس هیئت مدیره بیان داشت: 10 سال محک خوردیم!»

به گزارش آسیا، فرزاد فرهوش در مراسم دهمین سال تولد نرم افزار حسابداری محک، در جمع  روسا و اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اصناف فعال مشهد و مشتریان آن، افزود: رشد این مجموعه به دلیل استقبال مشتریان و حمایت اتحادیه ها و اصناف بوده است.

وی ادامه داد: دهه دوم فعالیت گروه نرم افزاری محک با یک انرژی مضاعف و توانایی بیش از پیش آغاز می شود و در کنار سختی های متعدد در تمام معادلات کسب و کار در حال تغییر هستیم و اگر امروز تغییر کردن در دستور کار ما نباشد قطعا محکوم به فنا هستیم.

وی با اشاره به ۱۰ سال گذشته فعالیت این شرکت، تصریح کرد: در این سالها تصمیمات و فعالیت های مجموعه با خلاقیت و نوآوری آغاز شد و شروع دوباره آن با هدف ساده سازی روندها می باشد و این در حالی است که از روی دوش کارآفرینان محاسبات پیچیده و سخت را برداشته ایم.

فرزاد فرهوش خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدررفت زمان، ارائه خدمات نوین، ایجاد طعم جدید از حسابداری برای کاربران و ساخت فضای جدید رقابت در عرصه تولید نرم افزارهای حسابداری، از جمله فعالیت های این شرکت بوده است.

وی با اشاره به صادرات محصولات محک به سایر کشورها بیان کرد: این تلاش ها با همت پرسنل گروه نرم افزاری محک به صورت مستقیم بیش از ۷۰ نفر و با احتساب نماینده ها و عوامل بیش ۲۵۰ نفر حاصل شده است.

در پایان فرزاد فرهوش ضمن اعلام عدم نیاز به نرم افزارهای خارجی در این زمینه و در نتیجه رونق اقتصادی و افزایش بهره وری  کسب کار ها گفت: به مناسبت این افتخار بزرگ تندیسی از گروه نرم افزاری محک در اعماق دریای خلیج فارس به یادگار قرار داده شده است.

مشروح این خبر را میتوانید در خبرگزاری اقتصادی آسیا مطالعه نمایید.