خبرگزاری برنا: «در دهمین سال تولد “محک” عنوان شد؛ ۱۰ سال محک خوردیم»

mahak 10 salegi 1 845x321 - خبرگزاری برنا: «در دهمین سال تولد "محک" عنوان شد؛ 10 سال محک خوردیم»

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، فرزاد فرهوش در مراسم دهمین سال تولد نرم افزار حسابداری محک، در جمع  روسا و اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اصناف فعال مشهد و مشتریان آن، افزود: رشد این مجموعه به دلیل استقبال مشتریان و حمایت اتحادیه ها و اصناف بوده است.

وی ادامه داد: دهه دوم فعالیت گروه نرم افزاری محک با یک انرژی مضاعف و توانایی بیش از پیش آغاز می شود و در کنار سختی های متعدد در تمام معادلات کسب و کار در حال تغییر هستیم و اگر تغییر کردن امروز در دستور کار ما نباشد قطعا محکوم به فنا هستیم.

فرزاد فرهوش خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدررفت زمان، ارائه خدمات نوین، ایجاد طعم جدید از حسابداری برای کاربران و ساخت فضای جدید رقابت در عرصه تولید نرم افزارهای حسابداری، از جمله فعالیت های این شرکت بوده است.

 وی با اشاره به صادرات محصولات محک به سایر کشورها بیان کرد: این تلاش ها با همت پرسنل گروه نرم افزاری محک به صورت مستقیم بیش از ۷۰ نفر و با احتساب نماینده ها و عوامل بیش ۲۵۰ نفر حاصل شده است.

در ادامه رییس اتاق اصناف مشهد استفاده از تکنولوژی برتر و نرم افزارهای به روز را برای بنگاه های اقتصادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست.

به گزارش اتفاقیه محمود بنانژاد، افزود: موفقیت در هر کسب وکاری باید دارای حساب و کتاب بوده و سود، زیان و چشم انداز آینده آن مشخص باشد که این امر با روشن بودن مسیر حساب های مالی محقق می شود.

مشروح این خبر را در سایت خبرگزاری برنا، می‌توانید مطالعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *