محک، حامی رویداد کارآفرینی رکاد

,
و محک 8 Copy 845x321 - محک، حامی رویداد کارآفرینی رکاد

حضور جناب آقای مهندس فرزاد فرهوش رئیس هیئت مدیره محک به عنوان داور و یکی از حامیان در اختتامیه رویداد کارآفرینی رکاد

رکاد؛ رویداد کارآفرینی دانش آموزی، یـک رویـداد آموزشی-تجربی غیـرانتـفـاعـی است که از تاریخ ۱۸ اسفند ماه به مدت سه روز در شهر مقدس مشهد برگزار گردید. هدف از این رویداد، افزایش رغبت دانش آموزان علاقه مند به کارآفرینی برای راه اندازی کسب و کار از طریق آموزش عملی است. در این حرکت اجتماعی و آموزشی مشتاقان کـارآفرینی گرد هم می آیـند تا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند هدف از برگـزاری چنیـن بـرنامه هایـی گسترش و تشویق روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان است تا بتوانند فعالیتهای فوق برنامه خود را در مسیر کارآفرینی قرار دهند.رکاد ،رویدادی است که در ان مدیران تجاری، عاشقان کارافرینی،، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

رکاد و محک (9)

جناب آقای محمد جمیل نیک اندیش یکی از مجریان و منتورهای اصلی این رویداد درباره این رویداد اعلام کردند:

رویداد کارافرینی دانش اموزی رکاد با نتایجی متحیر کننده به پایان رسید و اینجانب به احترام توانمندی‌ها و قابلیت‌های بچه‌های این نسل ساعت‌ها سر تعظیم فرود آوردم.

اما عزیزانی بودند که به رکاد هیجان بیشتری دادند تا این توانمندی‌ها بیشتر و بهتر عرضه شود و لازم دانستم تا از این بزرگواران تشکر کنم.

یکی از بزرگانی که باعث رونق رویداد رکاد شد دوست گرانقدرم جناب اقای مهندس چمنیان مدیرعامل شرکت نیان الکتریک بود. ایشان با شنیدن سطح سنی رویداد کارافرینی داوطلبانه خواستند تا با اهدای جوایز سکه نیم بهار ازادی به تمام اعضای تیم اول، به رویداد و مسابقه ی کارافرینی درون رویداد هیجان بیشتری بدهند.

دوست دیگرم یوسف مذهب عزیز مدیر عامل نرم افزاری اموت نیز برای تیمهای دوم و سوم رویداد جوایز نفیسی در نظر گرفتند که به تلاشهای بچه ها رونق و جذابیت بخشید.

مهدی محمدی عزیز مدیر عامل شرکت گرین وب نیز برای منتورها و تیم برگزارکننده که شامل دانش اموزان ستاره ای بودند هدایایی اهدا کرد تا با اینکه کار دلی و عاشقانه انجام می دهند اما، حداقل دلگرمی ها رو برای برگزاری رویداد های بعدی رکاد داشته باشند.

و نهایتا دوست قدیمی و گرانقدرم فرزاد فرهوش رئیس هیئت مدیره ی محک نیز به هر کدام از تیمهای برنده ابزار مدیریتی برای امور مالی تیم‌ها را از محصولات شرکت مشاور نرم افزار محک هدیه نمود

تنها مدیرانی شایسته و موفق هستند که می توانند به مسئولیت اجتماعی خودشان در جامعه نیز بیاندیشند.

رکاد و محک (7)رکاد و محک (6)

رکاد و محک (3)

و نکته ی جالبی که در این رویداد وجود داشت فهم بچه ها در قدردانی از حامیانشان بود. وقتی که بچه ها اسم شرکت‌های حامی رو به صورت دسته جمعی فریاد میزدند و عشق و محبت درونی خودشون رو به این برندهای بخش خصوصی ابراز می کردند، با خودم گفتم شاید ما آدمها وقتی کوچکتریم قدردان تریم.

جناب آقای مهندس فرهوش نیز در باره حضورشان به عنوان یکی از داوران این رویداد فرمودند:

برای بنده به شخصه افتخار بزرگی است که توانستم به عنوان داور در کنار بچه های سرزمینم باشم و از دیدن این استعدادهای درخشان بسیار خرسند شدم. شرکت محک همیشه حمایت از یک چنین رویدادهایی را وظیف خود دانسته و امیدوارم که از این رویدادها در کشورمان بیشتر داشته باشیم تا شرکت محک نیز بتواند از تعداد بیشتری از این رویدادها حمایت کند.

رکاد و محک (2)رکاد و محک (1)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *