نرم افزارهای شرکتی و خدماتی محک

, ,
و خدماتی 845x321 - نرم افزارهای شرکتی و خدماتی محک

بسیاری از فعالیت های تجاری به صورت شرکتی هستند و دارای تعداد محدودی سهامدار یا به صورت سهامی عام و به صورت هیئت مدیره‌ای اداره می شوند. فراخور تفاوت جزیی در ماهیت اصلی اجرایی همه آن ها، در بازنگری و مدیریت همه امور مالی در سطوح مختلف یکسان است، اما ثبت اسناد حسابداری و گزارش دهی آن ها تفاوت جزیی با هم دارد. یک نرم افزار حسابداری شرکتی باید نیازها بخش های مختلف حسابداری و مالی از پایه ترین تا پیچیده ترین امور را پوشش دهد و همچنین در کلیه امور جامعیت و یکپارچگی داشته باشد، به مدیران مالی در تهیه گزارشات اسنادی کمک کند تا گزارشات قابل فهم به هیئت مدیره تقدیم کنند و آن ها نیز بتوانند تصمیم گیری صحیح در اجرای استراتژی های مالی شرکت داشته باشند. در واقع استفاده از یک نرم افزار واحد به شفافیت آمارها و دسترسی سریع به گزارشات دقیق و یکپارچه کمک بیشتری میکند و امکان بررسی امور و تصمیم گیری صحیح توسط مدیران را با سهولت بیشتری فراهم می آورد.

نرم افزارهای شرکتی و خدماتی محک در دو سری عمده تجاری و عمومی به بازار عرضه می شوند که سری عمومی مخصوص کسب و کارهای متوسط و کوچک و سری تجاری مخصوص کسب و کارهای بزرگ است.

کلیه نرم افزار های محک این قابلیت را به کاربران میدهند که در تمامی سطوح نیازهای خود را برآورده کنند و به گزارش های آماری صحیح دست یابند. علاوه بر آن با کمک افزونه دو شرکتی محک که در سری تجاری موجود است و اتصال آن به نرم‌افزار حسابداری، حساب های چند شعبه یا چند شرکت به راحتی یکپارچه شده و در دست مدیران قرار میگیرد. استفاده از این افزونه رایگان است و به طور قطع تاثیر بسزایی در کنترل و مدیرت جریان مالی شرکت های چند شعبه ای دارد. همچنین این افزونه قابلیت یکپارچگی کسب و کارهای کوچک متفاوت برای مدیران چند شغل را نیز دارد.

از جمله ویژگی های قابل توجه سری نرم افزارهای شرکتی محک:

 1. انجام تمامی امور حسابداری پایه از قبیل انجام عملیات بازرگانی، مالی پایه
 2. حسابداری انبارداری که با قابلیت های صدور سند حسابداری دستی و صدور سندهای اتوماتیک برای عملیات روزمره همراه است.
 3. بستن حساب های روزانه و ثبت سندهای مختلف توسط مدیر مالی
 4. امکان چندین کاربر و دسترسی فراخور هر کاربر
 5. قابلیت استفاده بصورت شبکه بدون محدودیت در تعداد سیستم ها
 6. اجرا کلیه چرخه های خزانه تولید، هزینه و درآمد، حقوق و دستمزد و… به صورت یکپارچه
 7. قابلیت گرفتن خروجی های لازم در خصوص اظهارنامه‌های مالیاتی و ارزش افزوده برای استفاده از نرم افزار امور مالیاتی کشور TT MS را دارد.
 8. طراحی گزارشات مالی متنوع، ترازنامه؛ گردش حساب ها در تمامی سطوح و سود زیان برای مطالعه مدیران مالی
 9. قابلیت بستن سال های های مالی مختلف در زمان های دلخواه

سطح بندی و ویژگی های جزئی نرم افزارهای شرکتی و خدماتی را همراه با قیمت در شکل زیر مشاهده میکنید:

قیمت تجاری

قیمت عمومی

2 پاسخ
  • فروش تهران
   فروش تهران says:

   سلامم
   بله هم نرخ کالا و هم بهای تمام شده و هم ضایعات و … برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۴۰۵۶ واحد فروش دفتر تهران تماس بگیرین

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *