مصاحبه با اتحادیه ها و مشتریان نرم افزار حسابداری محک در جشن ده سالگی

,
710x321 - مصاحبه با اتحادیه ها و مشتریان نرم افزار حسابداری محک در جشن ده سالگی

 

مصاحبه با آقای مهندس اکبری رئیس اتحادیه موبایل

مصاحبه با جناب آقای اکبری ، ریاست اتحادیه صنف تلفن همراه و تجهیزات مخابراتی مشهد در جشن ده سالگی شرکت محک

 

 

 مصاحبه با آقای مهندس هاشمی رئیس اتحادیه رایانه و ماشین های اداری

مصاحبه با جناب آقای هاشمی، نایب رئیس اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد در این ویدئو به مناسب دهمین سال تاسیس شرکت محک با جناب آقای هاشمی نایب رئیس اتحادیه صنف رایانه و ماشین های اداری مشهد صورت گرفته است و ایشان از پشتیبانی خوب شرکت محک صحبت کرده و این عامل را یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شرکت محک دانسته اند.

 

 

مصاحبه با آقای مهندس پورملایی رئیس اتحادیه کفش مشهد

در این ویدئو به مناسب دهمین سال تاسیس شرکت محک با جناب آقای پورملایی رئیس اتحادیه صنف کفش مشهد صورت گرفته است. سه کلمه ای که ایشان در توصیف نرم افزار محک بکار بردند عبارت بود از: آرام، بدون عیب و باکیفیت. به نظر ایشان نرم افزار محک تمام نیازهای حسابداری اعضای صنف کفش را پاسخگو است.

 

 
 

مصاحبه با مشتریان محک،شرکت والاپردازش

در این ویدیو به مناسبت دهمین سال تاسیس شرکت محک با یکی از مشتریان نرم افزار حسابداری این مجموعه مصاحبه ای صورت گرفته است. جناب اقای غلامی، مدیرعامل محترم شرکت والا پردازش در این ویدئو از خدمات خوب شرکت محک و راحتی و سادگی کار با نرم افزار حسابداری محک صحبت کرده اند.

 

2 پاسخ
 1. علی نیک بخت
  علی نیک بخت says:

  سلام
  از وقتی این برنامه رو خریدم خیلی با حساب و کتاب شدم.اما اخیرا بعد پنج فعالیت حسابداری کد فعالسازی و یا ارتقا به نسخه بالاتر رو میخواد که مجبورم حسابها رو بنویسم و شب که به اینترنت متصل شدم مجددا کدفعالسازی بگیرم.
  این تنها ضعف این برنامه است که جدیدا شروع شده.

  پاسخ
  • فروش تهران
   فروش تهران says:

   سلام دوست عزیز از داخل برنامه برای واحد پشتیبانی تیکت بذارین براتون مشکل را حل کنند نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه شاید مربوطه به ورژن کیف پول و یا موبایل شما باشه که قابل رفع هست در صورت نیاز به این شماره تماس بگیرین ۰۲۱۶۴۰۵۶

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *