برگزاری دوره آموزشی مدل تعالی سازمانی EFQM

برگزاری دوره آموزشی مدل تعالی سازمانی EFQM در شرکت نرم افزاری محک

برگزاری دوره آموزشی مدل تعالی سازمانی EFQM در شرکت نرم افزاری محک

به گزارش روابط عمومی محک، در هفته ی گذشته دوره آموزشی مدل تعالی سازمانی EFQM برای مدیران بخش های مختلف شرکت نرم افزاری محک برگزار شد.

خانم احمدی مسئول منابع انسانی شرکت محک در رابطه با علت برگزاری این دوره عنوان کردند:

EFQM مدل تعالی سازمانی است که سازمانها را ارزیابی و عملکرد آنها را اندازه‌گیری می‌کند. این مدل به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با مقایسه وضعیت موجود و مطلوب خود تفاوتها را شناسایی کنند، سپس با بررسی علل وقوع این تفاوتها راه‌حل‌های بهبود وضع موجود را پیدا و آنها را اجرا نمایند.

وی در ادامه افزود: سازمانی سرآمد است که بتواند رضایت کلیه ذینفعان سازمان را برآورده نماید. اگرچه امروزه ابزارها و روش‌های مدیریتی متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرد، مدل سرآمدی EFQM دیدی جامع و کل‌نگر به سازمان دارد و می‌تواند به این منظور مورد استفاده قرار گیرد که چگونه این روش‌های متنوع و مختلف می‌توانند به صورت مکمل و هماهنگ به کار روند.مدل سرآمدی EFQM این امکان را برای افراد و کارکنان فراهم می‌آورد تا به خوبی رابطه بین “کاری که سازمان انجام می‌دهد” و “نتایجی که به دست می‌آیند” را درک و تحلیل نمایند.

خانم احمدی در پایان ابراز امیدواری کرد که ، باتوجه به برگزاری این دوره خوب شرکت محک بتواند بیش از پیش در راستای رضایت کلیه ذینفعان اعم از مشتریان ، پرسنل و سهامداران شرکت گام بردارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *