طرح همراهان نرم افزار حسابداری محک نرم افزارحسابداری - فستیوال فروش - سکه های طلا در هر 90 دقیقه - نرم افزار حسابداری محک
نرم افزار حسابداری بخرید سکه طلا ببرید
تمدید قرعه کشی فستیوال فروش نرم افزار حسابداری

سمفونی خوش صدای سکه های طلا (هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه )

 با هرخرید (بسته جدید ، تمدید پشتیبانی و افزونه) یک هدیه بگیرید .

همچنین درقرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه طلا شرکت کنید.

اگر مشتری نرم افزار حسابداری محک هستید ؟!

خرید افزونه های نرم افزار حسابداری = ۳ ماه تمدید پشتیبانی رایگان + بلیط قرعه کشی

با خرید افزونه های نرم افزار حسابداری محک ۳ ماه تمدید پشتیبانی رایگان دریافت نموده و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی محک بزنید.

1

خرید افزونه های نرم افزار = ۳ ماه تمدید پشتیبانی رایگان + بلیط قرعه کشی

با خرید افزونه های نرم افزار حسابداری محک ۳ ماه تمدید پشتیبانی رایگان دریافت نموده و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی محک بزنید.

خرید اعتبارپشتیبانی ۱ ساله = تمدید پشتیبانی ۱٫۵ سال + بلیط قرعه کشی

با تمدید اعتبار پشتیبانی ۱ ساله ،  ۱ سال و نیم تمدید پشتیبانی نرم افزار حسابداری ما را دریافت نمائید و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی  محک بزنید.

1

خرید اعتبارپشتیبانی ۱ ساله نرم افزارحسابداری

با تمدید اعتبار پشتیبانی ۱ ساله ، ۱ سال و نیم تمدید پشتیبانی دریافت نمائید و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی محک بزنید.

2

تمدید پشتیبانی ۱٫۵ سال + بلیط قرعه کشی

با تمدید اعتبار پشتیبانی ۱ ساله ، ۱سال و نیم تمدید پشتیبانی نرم افزار دریافت نمائید و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی محک بزنید.

اگر به دنبال خرید نرم افزار حسابداری برای خود هستید؟!

خرید نرم افزار = ۳ ماه اعتبار پشتیبانی بیشتر + بلیط قرعه کشی

با خرید نرم افزار های حسابداری محک ، ۳ ماه اعتبار پشتیبانی بیشتر دریافت نمائید و علاوه بر آن شانس خود را در قرعه کشی هر ۹۰ دقیقه یک ربع سکه بهار آزادی محک بزنید.

نرم افزارحسابداری بخرید 3 ماه پشتیبانی رایگان به همراه سکه طلا ببرید

شــرکت نرم افزار حسابداری محک با بیش از یک دهه سابقه در حوزه تولید و پشتیبانی انواع نرم افزار حسابداری ، مالی و مدیریتی همواره تلاش نموده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را به خصوص در حوزه هــای حسابداری فروشگاهی ، حسابداری شرکتی حسابداری تولیدی و حسابداری شخصی برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تـر شدن امور مـالی و مدـیریتـی کـسب‌وکـارهـا و اشـخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید . . . بیشتر بخوانید

دریافت لیست نرم افزارهای حسابداری شرکت محک
دریافت کاتالوگ لیست محصولات نرم افزار حسابداری محک

هم اکنون ازمشاوره رایگان استفاده ودرصورت خرید از جوایز قرعه کشی بهره مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

محک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شبکه اجتماعی آپارات شرکت نرم افزار حسابداری محک شبکه اجتماعی فیسبوک شرکت نرم افزار حسابداری محک شبکه اجتماعی ایناستاگرام شرکت نرم افزار حسابداری محک شبکه اجتماعی تلگرام شرکت نرم افزار حسابداری محک