حضور رئیس هیئت مدیره شرکت محک در مراسم روز درختکاری

درختکاری، نرم افزار محک 1 845x321 - حضور رئیس هیئت مدیره شرکت محک در مراسم روز درختکاری

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت محک، امروز ۱۵ اسفند ماه جناب آقای فرزاد فرهوش رئیس هیئت مدیره شرکت محک به همراه چند تن از کارمندان شرکت محک در محل برگزاری مراسم روز درختکاری در شهر مقدس مشهد حاضر شدند و با کاشت چند اصله نهال حمایت خود را از این روز مهم اعلام نمودند.

جناب آقای فرهوش پیرامون این مراسم فرمودند: با توجه به اینکه ایران در منطقه گرم خشک واقع شده است حفظ و حراست از منابع طبیعی کشور بسیار حائز اهمیت است و در این راه باید تک تک افراد جامعه احساس مسئولیت کرده و در این راه قدم بردارند. کاشت درخت در یک روز کار خوبی است اما باید در طی سال هم با ایجاد کمپین های حمایتی این نوع فعالیت ها را بیش از پیش انجام داد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که حفظ درختان کنونی اهمیت بیشتری نسبت به کاشت درختان جدید دارد و سازمان محیط زیست و عموم جامعه باید در این امر کوشا باشند

 

روز درختکاری، نرم افزار محک (2)

 

ایشان در ادامه افزود: شرکت های فعال در حوزه IT با توجه به استفاده از تکنولوژی توانسته اند در این سال ها استفاده از کاغذ را کاهش داده و از قطع بی رویه درختان تا حدودی جلوگیری نمایند که با تلاش بیشتر در این حوزه ضمن کاهش قطع درختان با توجه به الکترونیکی شدن بسیاری از نیاز های جامعه باعث کاهش آلودگی هوا و مصرف بی رویه انرژی نیز می شوند.

 

روز درختکاری، نرم افزار محک (4)

 

وی ادامه داد: شرکت محک نیز با توجه به فعالیت خود در حوزه IT و همینطور تعداد کاربران بسیار خود سعی کرده در مسیر فرهنگ سازی استفاده از تکنولوژی های جدید به منظور کاهش قطع درختان و آلودگی هوا گام بردارد. امیدواریم با مکانیزه کردن مشاغل مختلف در سال های آتی به این منظور کمک نماییم.

 

روز درختکاری، نرم افزار محک (3)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *