جایزه ملی مدیریت منابع انسانی جایزه ملی مدیریت منابع انسانی و نشان زرین E شرکت نرم افزار حسابداری محک

جایزه ملی مدیریت منابع انسانی و نشان زرین E شرکت نرم افزار حسابداری محک

جایزه ملی مدیریت منابع انسانی

شرکت نرم افزاری محک موفق به دریافت جایزه ملی مدیریت منابع انسانی (استاندارد ۳۴۰۰۰) گردید.

به گزارش روابط عمومی محک: دومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی با حضور تعداد زیادی از شرکت های خصوصی و دولتی، مدیران موفق و اساتید مدیریت منابع انسانی در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مهر ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، که در پایان این کنفرانس شرکت نرم افزار حسابداری محک توانست در کنار شرکتهایی مانند همراه اول، هنکل آلمان، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک سرمایه و… جایزه ملی مدیریت منابع انسانی و نشان زرین E را در حوزه مدیریت منابع انسانی دریافت نماید. لازم به ذکر است که در این رویداد از میان ۱۵۷ شرکت دولتی و خصوصی، ۲۰ شرکت برگزیده شده‌اند.

آقای دکتر آرین قلی پور، دبیر علمی کنفرانس مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران اظهار کرد:

شرکت ها جهت حضور در بخش جایزه ملی منابع انسانی باید مراحل مختلفی را طی می کردند. این مراحل از تیر ماه سال جاری با ثبت نام شرکت ها آغاز شد، سپس در مرداد ماه شرکت ها می بایست اظهار نامه خود را تکمیل می کردند که در این اظهار نامه پرسشنامه های استاندارد تحت عنوان سنجش نگرش‌های منابع انسانی وجود داشت که توسط پرسنل شرکت تکمیل می گردید و در ادامه در شهریور ماه بازدید کمیته ارزشیابی از سازمان ها صورت گرفت و در نهایت با بررسی تمامی موارد از سوی داوران این کنفرانس نفرات برتر در حوزه مدیریت منابع انسانی انتخاب شدند.

جناب آقای فرهاد فرهوش مدیرعامل شرکت نرم افزاری محک پس از دریافت جایزه ملی مدیریت منابع انسانی اظهار کرد این جایزه وظیفه ما را درباره هرچه بهتر کردن محیط کار برای همکاران بیشتر کرده است و امیدواریم بتوانیم روز به روز در جهت بهره وری کارکنان و شادابی آن ها گام برداریم. ایشان ضمن خرسندی از فضای برگزاری این کنفرانس از سرکار خانم دکتر شاهانی که به عنوان مشاور در حوزه منابع انسانی و صدای پرسنل در شرکت نرم افزارحسابداری محک مشغول به فعالیت می باشند و همینطور از جناب آقای دکتر قلی پور به خاطر برگزاری این کنفرانس مفید، ارزشمند و تاثیرگذار تشکر و قدردانی کرد.