مهمترین رویداد های آبان ماه ۱۳۹۶ شرکت محک

رویداد های شرکت نرم افزار حسابداری محک در ماه

برخی از رویدادهای مهم شرکت نرم افزار حسابداری محک در آبان ماه ۱۳۹۶

۱٫ تحویل جوایز جشنواره سمفونی سکه های طلای محک به مشتریان

نرم افزار حسابداری بخرید سکه طلا ببرید

در طی آبان ماه جوایز طرح سمفونی سکه های طلا به مشتریان برنده اهدا گردید. در این طرح مشتریان با تمدید پشتیبانی نرم افزار خود ضمن گرفتن شش ماه اعتبار خدمات رایگان در قرعه کشی ۴۰ ربع سکه بهار آزادی شرکت داده می شدند. .

۲٫ افزایش کلاس های آموزش مشتریان از ۵۹ درصد به ۹۲ درصد در شعبه تهران
در پی بررسی های انجام شده یکی از درخواست های مشتریان افزایش برگزاری کلاس های آموزشی به صورت حضوری و یا اینترنتی بود. در طی آبان ماه به همت نمایندگی تهران، کلاس های آموزشی از ۵۹ درصد به ۹۲ درصد نسبت به گذشته افزایش و این امر رضایت بیشتر مشتریان را در پی داشته است.

۳٫ بروز رسانی بیش از ۱۰۰۰ نرم افزار مشتریان به نسخه ۸٫۶۱۰
در کمتر از یک ماه از انتشار نسخه ۸۶۱۰ بیش از ۱۰۰۰ مشتری نرم افزار خود را بروزرسانی کرده و از امکانات این نسخه بهره مند شدند.

بررسی بهبود خدمات مشتریان شرکت محک با سفرهای استانی مدیرعامل شرکت

۴٫ سفر استانی مدیریت عامل و مسئول منطقه ها به استان خراسان و هرمزگان و دیدار با مشتریان و امکانات نمایندگی های شهرهای مختلف در جهت بهبود خدمات در آبان ماه مدیریت عامل محک جناب مهندس فرهاد فرهوش به استان هرمزگان سفر کرده و با بررسی امکانات نمایندگی ها و دیدار با چندی از مشتریان در شهرهای مختلف وضعیت خدمات و نیازهای مشتریان را بررسی نمودند.همچنین مسئول منطقه خراسان نیز با سفر به استان خراسان و برگزاری جلسات متعد با نماینده ها و ملاقات با برخی مشتریان وضعیت نمایندگی ها را بررسی و راهکارهایی جهت رشد نمایندگان ارایه دادند.

۵٫ اضافه شدن دو نماینده به نمایندگان انحصاری در شهرهای تبریز و بجنورد
در پی بررسی شرایط احراز چند نماینده فروش و خدمات در نهایت دو نماینده تبریز و بجنور توانستند مجوز نمایندگی انحصاری را از شرکت دریافت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *